Mersin Ayaş Denize Sıfır Club Alga Tatil Sitesi

Mersin Ayaş Denize Sıfır Club Alga Tatil Sitesi

Mersin Ayaş bölgesinde konumlanmış olan Club Alga Tatil Sitesi denize ve anayola sıfır konumlanmış lüks bir tatil sitesidir.

Ayaş beldesi masmavi denizi ve tarihi dokusu ile ön plana çıkmaktadır. Bu sebep ile hem tatil severlerin hem de gayrimenkul yatırımcılarının göz bebeği konumundadır.

Ayrıca yoğun turistik ilgi halinde olan bir bölgedir.

CLUB ALGA SİTESİ 5 katlı yapılardan oluşan oldukça nezih bir sahil sitesidir.

Ayrıca D-400 karayolun sahil mevkiinde konumlanmıştır. Ulaşım ağı oldukça gelişmiştir. Ayrıca kolay ulaşılabilir bir bölgededir.

CLUB ALGA SİTESİ içerisinde geniş yeşil peyzaj, yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun parkı, kamelya, site görevlileri ve aktif yönetim bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

Ayrıca siteye ait plaj, şemsiye ve şezlonglar bulunmaktadır. Bu sayede tatilinizi konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

CLUB ALGA SİTESİ çevresinde balık restaurantları, kahvaltı salonları, kafeterya, manav gibi her ihtiyacınıza yönelik olanaklar mevcuttur.

CLUB ALGA SİTESİ Erdemli şehir merkezine 20 km, Silifke şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır.

Ayrıca yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE CLUB ALGA SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş