Mersin Erdemli Anayola ve Denize Sıfır Güzeldağ Sitesi

Mersin Erdemli Anayola ve Denize Sıfır Güzeldağ Sitesi

Mersin bölgesinin batısında bulunan Erdemli sahili D 400 karayolu‘nun hemen altında yer almaktadır. Sahil boyu kumul plajdır ve denizi oldukça temizdir . Ayrıca bölge yaz aylarında yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bölge içerisinde denize sıfır ve deniz manzaralı bir çok site bulunmaktadır. Bu siteler arasında denize sıfır kendine ait plajı olan Güzeldağ Sitesi yer almaktadır.

Erdemli Güzeldağ Sitesi denize sıfır konumda olup yaz kış tercih edebileceğiniz bir sitedir. Ayrıca site D 400 karayolunada sıfır konumdadır.

Site içerisinde aktif bir yönetim mevcuttur bundan dolayı site içerisi oldukça bakımlı ve temizdir . Site içerisinde Kafeterya havuz otopark ve Kamelyalar bulunmaktadır.

Anayola ve Denize Sıfır Güzeldağ Sitesi 5’er katlı bloklardan oluşmaktadır . Bloklarda 1+1 , 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcuttur.

Site çevresinde lüks kafeteryalar , alışveriş merkezleri ,fitness spor salonu gibi birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kurumlar bulunmaktadır.

SONUÇ OLARAK SİZDE YAZ TATİLİNİZİ GÜVENİLİR VE GÜZEL GEÇİRMEK İSTERSENİZ GÜZELDAĞ SİTESİ SİZİN İÇİN İLK SIRALARDA YER ALMALIDIR.

AYRICA BUNUN GİBİ ÇEVREDE BULUNAN DENİZE SIFIR PROJELERDEN TALAS SİTESİ , NEW MARİN SİTESİ VE ERCİYES SİTESİ TERCİHLERİNİZ ARASINDA BULUNMALIDIR.

Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile Misyonumuz her türlü alım , satım ve kiralamalarda 100/100 doğru iletişim ve doğru yönlendirme ile size uygun gayrimenkul sunumlarında yardımcı olmaktır.

”Bir ev , sadece bir mülk değil ,bir yaşam tarzıdır. ”

WEB SİTEMİZİ İNCELEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

DANIŞMAN İLANLARI İNCELEMK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Paylaş