Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Yolbulan Sitesi

Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Yolbulan Sitesi

Mersin Erdemli bölgesinin en temiz koylarını bulunduran Ayaş bölgesi yazlıkçıların tercihleri arasında bulunan en güzel mevkiidir .

Bölge turizmi ile değer kazanan Ayaş Bölgesi yerli ve yabancı bir çok turiste konaklama imkanı sunmaktadır.

Ayaş bölgesi denize sıfır projeleri ile sizlere lüks hayatın temelini oluşturmaktadır . Bu lüks projeler arasında denize sıfır Yolbulan Sitesi bulunmaktadır.

Yolbulan Sitesi Denize ve D/400 karayoluna sıfır bir konumdadır .

Site içerisi 6 katlı 4 bloktan oluşmaktadır . 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca Yolbulan Sitesi’nin her katından itibaren deniz manzarasını görmek mümkündür. Yaz aylarında size full deniz manzarası ile keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır. Ayrıca Sitenin kendine ait iskelesi bulunmaktadır .

Site içerisi oldukça bakımlı Yeşil peyzaj alanına sahiptir. İçerisinde çocuk oyun alanı ve Kamelyalar bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 aktif güvenlik sistemi mevcuttur.

Site çevresinde Kafeteryalar , balık restaurantları ve kurumsal market zincirleri bulunmaktadır.

Sitemiz Erdemli merkeze 10 km , Mersin merkeze ise 45 km mesafede bulunmaktadır .

Yaz kış tercih edebileceğiniz lokasyona sahip Yolbulan Sitesi sizlere konforlu yaşam alanı sunmaktadır .

Bu nedenle Ayaş bölgesinden Gayrimenkul sahibi olmak isterseniz full deniz manzarası ile Yolbulan Sitesi tercihleriniz arasında ilk sırada bulunmalıdır.

Sonuç olarak Vip Gayrimenkul uzmanı danışman kadrosu ile siz değerli yatırımcılarımıza en güzel şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız . Ayrıca her bütçe aralığına uygun daire seçeneklerimiz ile %100 doğru yatırım imkanı sunmaktayız.

Danışman : Ceren Coşkun

Paylaş