Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Denize Sıfır Flamingo 1 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Denize Sıfır Flamingo Tatil 1 Sitesi

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş bölgesinde bulunan Flamingo 1 Tatil Sitesi Akdeniz’in masmavi sularına sıfır konumlanmış bir tatil sitesidir.

Arpaçbahşiş beldesi geniş kumulu ve berrak denizi ile gözde bir bölgedir. Ayrıca hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için ilgi odağı halindedir.

FLAMİNGO 1 TATİL SİTESİ sahil kıyısına sıfır konumlanmış bir tatil sitedir. Ayrıca bölgenin en köklü sitelerinden birisidir.

FLAMİNGO 1 TATİL SİTESİ içerisinde yetişkin yüzme havuzu, çocuk havuzu, kamelya, barbekü alanı, çocuk oyun parkı, araç otoparkı bulunmaktadır. Ayrıca site görevlileri, aktif yönetim ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

En önemlisi siteye ait özel plaj, şemsiye ve şezlonglar bulunmaktadır. Bu sayede sizlere keyifli bir tatil sunmaktadır. Ayrıca sahil kıyısında trafiğe kapalı halde yürüyüş bandı bulunmaktadır.

FLAMİNGO 1 TATİL SİTESİ çevresinde zincir marketler, restaurant, kafeterya, pişirim fırını, kuaför, sağlık ocağı bulunmaktadır.

FLAMİNGO 1 TATİL SİTESİ Erdemli şehir merkezine 6 km Mersin şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır. Ulaşım ağı oldukça gelişmiş ve kolaydır.

Ayrıca merkezi konumu itibari ile yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE FLAMİNGO 1 SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş