Mersin Erdemli Tırtar Denize Sıfır Demirtaş 2 Sitesi

Mersin Erdemli Tırtar Denize Sıfır Demirtaş 2 Sitesi

Mersin Erdemli Tırtar bölgesinde bulunan Demirtaş 2 Sitesi Akdeniz sahilinin kıyısına sıfır konumlanmış bir tatil sitesidir.

Tırtar beldesi sarı kumulu ve masmavi denizi ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca kültürel ve tarihi dokusu ile turistlerin ilgi odağı halindedir.

En önemlisi Tırtar Bölgesi hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için göz bebeği konumundadır.

DEMİRTAŞ SİTESİ dağ ve deniz manzaralı doğa ile iç içe bir tatil sitedir. Ayrıca D-400 karayolunun sahil mevkiinde konumlanmıştır. Ulaşım ağı gelişmiş ve kolay ulaşılabilir bir bölgedir.

DEMİRTAŞ SİTESİ içerisinde geniş yeşil peyzaj, araç otoparkı, kamelya, kafeterya, oyun parkı, asansör mevcuttur. Ayrıca site görevlileri aktif yönetim ve 7/24 güvenlik hizmet bulunmaktadır. Ayrıca sahil kıyısında yürüyüş yolu bulunmaktadır.

En önemlisi siteye ait özel plaj, şemsiye ve şezlonglar bulunmaktadır. Bu sayede tatilinizi konforlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

DEMİRTAŞ SİTESİ çevresinde balık restaurantları, kafeterya, kahvaltı salonları, bulunmaktadır.

DEMİRTAŞ SİTESİ Erdemli şehir merkezine 10 km Mersin şehir merkezine ise 50 km uzaklıktadır.

En önemlisi yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE DEMİRTAŞ 2 SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş