Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Erdem Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Erdem Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş bölgesinde konumlanan Erdem Tatil Sitesi denize ve ana yola yakın konumlanmış bir tatil sitesidir.

Arpaçbahşiş beldesi temiz denizi ve kumul plajı ile tatil severlerin ilk tercihi arasındadır. En önemlisi Arpaçbahşiş bölgesi tarihi ve turistik açıdan değerli bir konumdadır. Ayrıca hem tatil severlerin hem de gayrimenkul yatırımcıları için ilgi odağı halindedir.

ERDEM TATİL SİTESİ D-400 karayolun sahil mevkiinde konumlanmıştır. Ayrıca 5 katlı yapılardan oluşan bölgenin en köklü projelerinden birisidir.

ERDEM TATİL SİTESİ içerisinde geniş yeşil peyzaj, araç otoparkı, çocuk oyun parkı, site görevlileri ve aktif yönetim bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

ERDEM TATİL SİTESİ çevresinde restaurantlar, kahvaltı salonu, zincir marketler, pişirim fırını, manav, kasap, semt pazarı bulunmaktadır.

Ayrıca eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmak mümkündür.

ERDEM TATİL SİTESİ Erdemli şehir merkezine 6 km, Mersin şehir merkezine ise 35 km uzaklıktadır.

Ayrıca site önünde şehir merkezine giden ulaşım araçları mevcuttur. Ulaşım ağı oldukça gelişmiş ve kolaydır.

En önemlisi merkezi konumu itibari ile yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE ERDEM TATİL SİTESİ TATİL SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş