Mersin Erdemli Tömük Kilikya Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Kilikya Sitesi

Mersin Erdemli Tömük beldesinde bulunan Kilikya Sitesi denize sıfır konumlanmış bölgenin en prestijli tatil sitelerinden birisidir.

Tömük bölgesi geniş kumul plajı ve masmavi denizi ile tatil severler için ideal bir tercih olacaktır.

Ayrıca hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için ilgi odağı halindedir. En önemlisi yoğun turistik ilgi halindedir.

KİLİKYA SİTESİ 10 kat 88 daireden oluşan nezih bir sitedir. Ayrıca her kattan deniz manzarası görülmektedir.

KİLİKYA SİTESİ içerisinde geniş peyzaj, yüzme havuzu, araç otoparkı, kamelya, kafeterya, çocuk oyun parkı bulunmaktadır.

Ayrıca site görevlileri, aktif yönetim ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

En önemlisi denize ve ana yola yürüme mesafesindedir. Ayrıca sahil kıyısında trafiğe kapalı halde yürüyüş yolu bulunmaktadır.

KİLİKYA SİTESİ çevresinde balık restaurantları, zincir marketler, kahvaltı salonları, manav, kasap, semt pazarı gibi birçok olanak mevcuttur.

KİLİKYA SİTESİ D-400 karayolunun sahil mevkiinde konumlanmıştır. Ayrıca Erdemli şehir merkezine 10 km, Mersin şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır. Ulaşım ağı gelişmiş ve kolaydır.

En önemlisi yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE KİLİKYA SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş