Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Mavida Sitesi

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Mavida Sitesi

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Mavida Sitesi

SİTEMİZ ARPAÇBAHŞİŞİN EN GÜZEL KONUMUNDA BULUNAN MARKA PROJELERİNDEN BİRİDİR. 2667 M2 ALAN ZÜERİNE KURULU OLAN MAVİDA TOWER SİTESİ  11 KATLI 2 BLOKTAN OLUŞMAKTADIR. HERKATTA 2 ADET 3+1 DAİRE BULUNMAKTADIR. SİTE İÇİNDE HAVUZ, GÜVENLİK, PEYZAJ, AÇIK VE KAPALI ÇOÇUK OYUN PARKI, FİTNESS SALONU BULUNMAKTADIR. AYRICA SİTEMİZDE AKTİF BİR YÖNETİM OLDUĞUNDAN YAZLIK VE KIŞLIK KULLANIMA UYGUNDUR.

Arpaçbahşiş Mavida Sitesi SAHİLİNDE UZUN VE KEYİFLİ BİR YÜRÜYÜŞ ALANI BULUNDUĞUNDAN  YAZIN TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARTABİLİRSİNİZ. SİTENİN GÜNEY KISMINDA BELEDİYE HİZMET ALANI BATI TARAFINDA ALATA ARAŞTIRMA ALANI BULUNMAKTADIR. BU NEDENLE CEPHELERİ AÇIK VE HAVA SİRKÜLASYONU OLDUKÇA FAZLADIR.

MAVİDA SİTESİNDEKİ DAİRELER  3+1 175 VE 145 M2 LERDEN  VE KUZEY GÜNEY CEPHEDEN OLUŞMAKTADIR. HER İKİ CEPHESİNDE BALKON MEVCUT OLUP HAVA SİRKÜLASYONU OLDUKÇA FAZLADIR. DAİRE İÇERİSİNDE 3 ADET YATAK ODASI 1 ADET SALON / AÇIK MUTFAK   1 ADET EBEVEYN BANYOSU  VE 1 ADET ORTAK BANYO BULUNMAKTADIR.

Arpaçbahşiş Mavida Sites ERDEMLİ MERKEZE SADECE 5 KM MESAFEDE OLUP SİTENİN ANAYOL MESAFESİ 150 METREDİR. DENİZE UZAKLIĞI 200 METREDİR. BU NEDENLE ULAŞIM SIKINTISI YOKTUR. SİTENİN ÇEVRESİNDE ÇEŞİTLİ ALIŞVERİŞ MARKETLERİ VE İŞLETMELER BULUNMAKTADIR.

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN Arpaçbahşiş Mavida Sitesi DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇMENİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN LÜTFEN  TIKLAYIN.

PORTFÖYDEKİ DAİRELERİMİNİZ VİDEOSU İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Paylaş