Mersin Erdemli  Limonlu Altın Körfez Sitesi

Mersin Erdemli Limonlu Altın Körfez Sitesi

Limonlu Altın Körfez Sitesi denize ve ana yola sıfır bir konumdadır.Mersin Erdemli Limonlu bölgesinin en gözde sitelerinden birisidir. Ana yola da sıfır olmasından dolayı  ulaşım oldukça kolay sağlanmaktadır.

Site içerisinde geniş otopark alanı ve havuz mevcuttur. Plajı Limonlu bölgesinin en sığ denizi kısmında yer almaktadır. Bu sebeple de oldukça tercih edilmektedir.

Site içerisinde geniş ve bakımlı yeşil peyzaj alanı bulunmaktadır.3 katlı olup her katta çift daire bulunmaktadır. 2+1 3+1 daire yapısına sahiptir.

En önemlisi de sitenin kendine ait şezlonğ ve şemsiye alanı mevcuttur. Bir diğer önemli olan şey ise Limonlu bölgesinde uzun ve trafiğe kapalı yürüme alanı mevcuttur.

Limonlu Altın Körfez sitesi çevresinde  gümüşkum sitesi , ayper sitesi , demirtaş 2 sitesi , yalın sitesi bulunmaktadır.

Bölge yaz turizminin yanında tarihi turizm ile de ön plana çıkmaktadır. Tarihi turizm için tercih edeceğiniz en çok tercih edilen şehirlerden bir tanesidir.

Bölgede bulunan bir çok tarihi yapıya da yakın bir konumdadır.

Sonuç olarak Limonlu bölgesinden gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

Danışman Işıl Seymen

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN 

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Limonlu bölgesi Erdemli merkeze 10 km mesafede Mersin merkeze ise 40 km mesafede bulunmaktadır.

Paylaş