MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ MTS SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ MTS SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ MTS SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ MERSİN TATİL SİTESİ

MERSİN TATİL SİTESİ MERSİNİN ARPAÇBAHŞİŞ BÖLGESİNDE OLUP DENİZE SIFIR KONUMDADIR. ARPAÇBAHŞİŞTE BULUNAN MERSİN TATİL SİTESİ KÖKLÜ VE OTURMUŞ BİR SİTEDİR.

MERSİN TATİL SİTESİ ÖNÜNDE YÜRÜYÜŞ BANDI BULUNMAKTADIR. ARPAÇBAHŞİŞ YÜRÜYÜŞ BANDI ÜZERİNDE YAZ AYLARINDA PAZAR KURULMAKTA VE RENKLİ AKTİVİTELER YAPILMAKTADIR.

MTS SİTESİNİN HEMEN YANINDA ERDEMLİ ALATA BAHÇE KÜLTÜRLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ BULUNMAKTADIR. BU NEDENLE YEŞİL MANZARANIN KAPANMA İHTİMALİ YOKTUR.

MERSİN TATİL SİTESİ İÇERİSİNDE 1+1 2+1 3+1 VE DUBLEKS DAİRELER MEVCUTTUR. GENİŞ YEŞİL PEYZAJ ALANI, İKİ ADET YÜZME HAVUZU, KAPALI OTOPARK, AKTİF YÖNETİM, SİTE ÇALIŞANLARI VE GÜVENLİK BULUNMAKTADIR.

MERSİN TATİL SİTESİNDEKİ DAİRELER DAĞ VE DENİZ CEPHELİ OLDUĞUNDAN DOLAYI HAVA SİRKÜLASYONU AÇISINDAN OLDUKÇA ZENGİNDİR.

MTS SİTESİ ÇEVRESİNDE FIRIN, MANAV VE ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ MARKETLER BULUNMAKTADIR.

MERSİN TATİL SİTESİ ANAYOLA YÜRÜME MESAFESİNDE OLUP MERSİN MERKEZE 30 DAKİKALIK, ERDEMLİ MERKEZE 5 DAKİKALIK SÜREDE ULAŞIM SAĞLANMAKTADIR.

YAZLIKÇILARIN VE YABANCI MİSAFİRLERİMİZİN ÇOK TERCİH ETTİĞİ MERSİN TATİL SİTESİNDE SATILIK VE KİRALIK DAİRE SEÇENEKLERİMİZ MEVCUTTUR.

SİZ DE ARPAÇBAHŞİŞ MERSİN TATİL SİTESİNDE KEYİFLİ VAKİTLER GEÇİRMEK İSTİYORSANIZ ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPARAK SİZLERE YAZDIMCI OLMAK İÇİN HER ZAMAN BİR TELEFON KADAR UZAĞINIZDADIR.

ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL

DANIŞMAN ÜMMÜHAN FİDAN

DANIŞMAN İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Paylaş