Mersin Erdemli Alata Park Konutları

Mersin Erdemli Alata Park Konutları

Mersin Erdemli Alata Park Konutları

Mersin Erdemli Alata Park Konutları

Alata Park konutları 4 blok 4+1 dairelerden oluşmaktadır. Alata Park konutları Erdemli nin en güzel ve en çok talep edilen projelerinden biridir. Öncelikle Alata Park konutları Erdemli sahil bandında denize sıfır bir konumdadır. Site içerisinde havuz, jeneratör, çocuk oyun alanı mevcuttur. Dairelerde giyinme odası, çamaşır odası, kiler, vestiyer bulunmaktadır.  Aynı zamanda sitede kamelya, geniş otopark , aktif yönetim , bakımlı yeşil peyzaj, toplantı salonu, spor salonu bulunmaktadır. Alata Park sitesi 15 katlı olup her katta 2 daire bulunmaktadır.

Alata Park sitesinde bulunan daireler deniz manzaralı olup dağ deniz cephelidir. En önemlisi  Hava sirkülasyonu açısından oldukça zengindir. Alata park sitesi  önünde bulunan plak uzun ve kumul bir plajdır. Alata Park sitesi Erdemli sahil bandı üzerindedir ve Erdemli sahil bandı denize sıfır yürüyüş parkından oluşmaktadır.

Erdemli de denize sıfır site projeleri Orfoz Sitesi, Erciyes sitesi, Güzeldağ sitesi , Alata Park sitesi

Sonuç olarak Alata Park sitesinda gayrimenkul alım satım kiralama işlemleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Danışman Anıl  Seymen

Diğer ilanlarımız için lütfen iletişime geçiniz

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

Paylaş