MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ YILDIZ TAŞI TATİL SİTESİ

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Yıldıztaşı Tatil Sitesi

Öncelikle Araçbahşiş yıldız taşı sitesi oldukça nezih bir site olduğu gibi gösterişli bir sitedirde. Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Yıldıztaşı Tatil Sitesi iki bloktan oluşmaktadır küçük ay ve büyük ay olarak . Ayrıca sitemiz denize sıfır konumdadır . İkinci olarak sitemizde deniz ve havuz manzarası mevcuttur. Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Yıldıztaşı Tatil Sitesi içerisinde göz alıcı iki tane yüzme havuzu , çocuk oyun parkı ve etrafını çevreleyen yeşil peyzaj alan mevcuttur. Sitede 7/24 aktif yönetim vardır . Bu nedenle güvenilir bir şekilde tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz.

Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Yıldıztaşı Tatil Sitesiyaz aylarında oldukça eğlenceli ve kalabalık geçmektedir . Site önünde bulunan sahil bandında genelde yaz aylarında çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz stantlar kurulmaktadır. Bu stantlarda yiyecek ve giyecek gibi çeşitli türler mevcuttur . Yıldız Taşı Tatil Sitesi çevresinde kolaylıkla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz site çevresinde dolmuş durakları mevcuttur . Site dairelerimiz 2+1 ve 3+1 ‘dir ve oldukça geniştir balkonlarda oturup deniz ve havuz manzarasının keyfini çıkartabilirsiniz . Deniziyle , bakımıyla kat görevlileriyle yoğun bir ilgiye sahip olan Yıldız Taşı Sitesi gibi çevresinde Güneş 3 sitesi , flamingo 1 sitesi , Lale 2 sitesi , Mavida sitesi gibi yazlık siteler bulunmaktadır . Ayrıca Arpaçbahşiş Erdemli merkeze 3 km , Mersin merkeze ise 30 km mesafededir.

Sonuç olarak Mersin Erdemli Arpaçbahşiş Yıldıztaşı Tatil Sitesi Arpaçbahşiş’in gözde sitelerindedir. Daire alım satımlarında tapu işlerinde VİP GAYRİMENKUL olarak yanınızda olmaktan zevk duyarız uzman danışmanlarımızla her daim yanınınızda olacağız .

Bunun yanında MERSİN ERDEMLİ ARPAÇBAHŞİŞ YILDIZ TAŞI TATİL SİTESİ YOUTUBE VİDEOSUNU İZLEYEBİLİRSİNİZ

Satılık Dairelerimizi incelemek için tıklayınız.

Paylaş