MERSİN ERDEMLİ AYAŞ ATHENA RESİDENCE

Mersin Erdemli Ayaş Athena Residence Ayaşın gözde yeni projesidir. AYAŞ ATHENA RESİDENCE Sultan koyunun tam karşısında bulunmaktadır . Muhteşem bir görselliğe sahip olan residence birinci katından itibaren denize bakmaktadır.

Ayrıca ayaş athena residence hem daire hemde otel .

Residence içerisinde sinama salonları , açık – kapalı yüzme havuzları , aqua park , çocuk oyun alanı , konforlu lobi alanı , restaurant , golf sahası ve spor salonları yer almaktadır .

AYAŞ ATHENA RESİDENCE 7/24 aktif güvenlik ve resepsiyonu ile güvenliği daha ön planda tutmaktadır .

AYAŞ ATHENA RESİDENCE ; plaja 70 metre , Mersin incisi Kızkalesine 5 kilometre ,gözde sultan koyuna 2 dakika uzaklıktadır.

Ayrıca RESİDENCE 26 katlı 2 kuleden oluşup 1 +1 , 2+1 , ve 3+1 seçenekleri mevcuttur. 17 ve 24 kat arasında teraslı daireler bulunmaktadır . Ayrıca otel olarak lüks , konfor ve kalitenin bir arada olmasıyla mükemmel bir projedir .

Bu nedenle birçok yerli ve yabancı misafirlerimiz önceliği Ayaşta ATHENA RESİDENCE olmaktadır . Çevresinde geniş yeşil peyzaj eşsiz deniz manzarası ile bütün şehri ayaklarınızın altına seren athena residence ayaşın değerli projesidir

Sonuç olarak Mersin Erdemlide bulunan AYAŞ ATHENA RESİDENCE konfor ve bakımıyla bir adım öndedir.

Ayrıca gelişmiş birçok seçenekleri ile siz değerli misafirlerine iyi bir tatilde yer almalarını sağlıyor .

Bu sebepten dolayı ayaş residence daire alım ve satımlarında oldukça karlı bir yatırım yapacağınızdan VİP GAYRİMENKUL olarak eminiz ve her türlü tapu işlerinde yanınızda olmaktan zevk duyarız.VİP GAYRİMENKUL kalite ve güvenin tek adresi ATHENA RESİDENCE ile doğru zaman ve doğru yatırım diyerek iyi tatiller diler .

AYAŞ ATHENA RESİDENCE Youtube videosunu izlemek için lütfen buraya tıklayınız

Paylaş