Mersin Erdemli Ayaş Anayola Ve Denize Sıfır Sezen Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Ayaş Anayola Ve Denize Sıfır Sezen Tatil Sitesi

Erdemli Ayaş Bölgesinde bulunan Sezen Tatil Sitesi Akdeniz’in mavi sularına sıfır konumlanmış gözde bir sahil sitesidir.

Doğal güzellikleriyle ön planan çıkan Ayaş bölgesi ayrıca turistik ve tarihi dokusu ile cazip bir konumda bulunmaktadır.

Ayaş beldesinin en temiz koylarına sahiptir. Geniş plajı ve berrak denizi ile tatil severler için ideal bir tercih olacaktır.

Sezen Tatil Sitesi 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşmaktadır. Geniş ve ferah daire seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca anayola ve denize sıfır konumdadır.Geniş yeşil peyzajı oldukça bakımlıdır.

Ayrıca tüm katlardan dağ ve deniz manzarası görülmektedir.

Site içerisinde her daireye özel otopark, çocuk oyun parkı, kamelya, barbekü alanı, site görevlileri, aktif yönetim bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

Ayrıca site içerisinde yürüyüş yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır.

Site çevresinde alışveriş yapabileceğiniz merkezler, restaurantlar ve eczaneler bulunmaktadır.

Ayaş bölgesi Erdemli merkeze 10 km, Mersin merkeze ise 40 km uzaklıktadır. Ulaşım ağı oldukça gelişmiş ve kolaydır.

Mevcut konumu itibari ile yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK ERDEMLİ AYAŞ SEZEN TATİL SİTESİ SATILIK VE KİRALIK DAİRELERİMİZ İÇİN Vip Gayrimenkul UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Paylaş