Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Lüks Elissa Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Lüks Elissa Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Ayaş bölgesi Akdeniz bölgesinin masmavi denizleri arasında olan inci bir mevkiidir.

Yazlık bir bölge olan Ayaş bölgesi yerli ve yabancı birçok turistin ilgi odağıdır. Ayrıca yaz aylarında keyifli vakit geçirebileceğiniz bu bölgede denize sıfır ve deniz manzaralı birçok site bulunmaktadır .

Bu siteler arasında denize sıfır konumda bulunan Elissa Tatil Sitesi yer almaktadır .

Ayrıca ELİSSA TATİL SİTESİ denize sıfır konumda olup 1. katından itibaren deniz ve havuz manzaralıdır.

ELİSSA TATİL SİTESİ Ayaş Bölgesin en güzel ve lüks sitelerinden birisidir.

Site içerisinde havuz , geniş bir otopark , site kafeteryası , çocuk oyun alanı, kamelya ve yürüyüş alanı bulunmaktadır. . Ayrıca sitenin hemen altında küçük bir kafeterya daha bulunmaktadır . Bu kafeterya ile denize karşı kaliteli bir vakit geçirme imkanını yakalamış oluyorsunuz .

Site 7/24 aktif güvenliğe sahip olup site çalışanları yeşil peyzaj alanlarına oldukça önem vermektedir.

Lüks Elissa Tatil Sitesi 11 katlı 6 bloktan oluşmaktadır. 1+1 ,2+1 ve 3+1 seçenekleri ile toplamda 108 daire site içerisinde mevcuttur.

Ayrıca satılık ve kiralık olarak bir çok seçeneği bulunduran bu siteden daire sahibi olmak isterseniz bizimle iletişme geçebilirsiniz.

ELİSSA TATİL SİTESİ çevresinde birçok kaliteli balık restaurantı kahvaltı salonları ve kurumsal market zincirleri bulunmaktadır. Ayrıca tatilinizde balık severeler için tavsiye edebileceğimiz Çakıl Balık restaurantı seçenekleriniz arasında ilk sırada bulunmalıdır.

SONUÇ OLARAK SİZDE YAZLIK DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ AYAŞIN LÜKSLÜĞÜ VE GÜVENİLİRLİĞİNİ BİR ARADA BULUNDURAN ELİSSA TATİL SİTESİNİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ .

Vip Gayrimenkul uzman satış danışmanları olarak siz değerli yatırımcılarımıza en uygun gayrimenkul seçeneklerini sunmaktayız.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN BAĞLANTIYA TIKLAYINIZ .

Paylaş