Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Siteler

Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Siteler

Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Siteler

Mersin Erdemli Ayaş Denize Sıfır Siteler

Öncelikle Ayaş bölgesi bölgede tarih turizmi, yöresel tatların olduğu köy kahvaltıları    ayrıca balık restoranları ile öne çıkmaktadır.

Kumkuyu Marina Sitesi 

Kumkuyu Marina Sitesi denize ve ana yola sıfır konumda yönetimi aktif yeşil peyzajı geniş ve bakımlı bir sitedir. Sitenin önünde siteye ait iskele bulunmaktadır. Bu nedenle direk site önünden denize girilebilmektedir.

Alkent Sitesi 

Site Marina Sitesi gibi ana yola ve denize sıfır bir konumdadır. Alkent sitesi daire ve dublex dairelerden oluşmaktadır.

Özde Sitesi 

Site denize ve ana yola sıfır bir konumdadır. Özde sitesi sitenin yanında küçük bir kumul plaj bulunmaktadır. Bu nedenle bölgede plaja sahip bir kaç siteden birisidir. Sitenin oldukça geniş bir yeşil alanı vardır. Bundan dolayı da sitenin sosyal donatıları oldukça fazladır.

Villa Özbelde Sitesi 

Villa özbelde sitesi Sultan Koyu yanında  her şeyden önce site içerisinden merdivenle direk koya inilmektedir.  2+1 dairelerden ve dublex 3+1 dairelerden  oluşmaktadır.

Club Alga Sitesi 

Club Alga sitesi denize sıfır daire ve dublex dairelerden oluşmaktadır. Alga sitesi önünde siteye ait iskele mevcuttur.

Alga sitesi peyzajı bakımlı yönetimi aktif bir sitedir.

Yakamoz Sitesi

Yakamoz sitesi Alga sitesi ile aynı mesafede olup Sultan Koyu Ecevit plajına oldukça yakındır. 2+1 3+1 dairelerden oluşmaktadır.

Kısaca özetlemek gerekirse Ayaş ve bu bölgede ki denize sıfır siteler  bölgede oldukça öne çıkmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Danışman Işıl Seymen
Diğer ilanlarımız için lütfen iletişime geçiniz

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

Paylaş