MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK FLAMİGO 2 TATİL SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK FLAMİGO 2 TATİL SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK FLAMİGO 2 TATİL SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK FLAMİNGO 2 TATİL SİTESİ TÖMÜK BÖLGESİNDE DENİZE SIFIR KONUMDA BULUNMAKTADIR.

FLAMİNGO 2 TATİL SİTESİ TÖMÜK BÖLGESİNDE EN KÖKLÜ SİTELERDEN BİRİDİR. D/400 ANTALYA KARAYOLUNA 300 METRE MEAFEDE YER ALMAKTADIR.

TÖMÜK FLAMİNGO 2 TATİL SİTESİ ULAŞIMI OLDUKÇA KOLAYDIR. YERLİ VE YABANCI MİSAFİRLERİNİ FAZLASIYLA AĞIRLAMAKTADIR.

TÖMÜK FLAMİNGO 2 TATİLŞ SİTESİ DAİRELERİ FAZLASIYLA KULLANIŞLI OLUP, DAİRELER 1+1 2+1 LERDEN OLUŞMAKTADIR.

DAİRELERİN BAKIŞ AÇISI TAMAMİYLE DENİZE BAKMAKTADIR. DAİRELER HAVA SİRKÜLASYONU AÇISINDAN OLDUKÇA ZENGİNDİR.

TÖMÜK FLAMİNGO SİTESİ OTURMUŞ BİR SİTE OLUP, SİTE İÇİ AÇIK YÜZME HAVUZU, ARAÇ OTOPARKI, GENİŞ PEYZAJ ALANI, SİTE İÇİ YÜRÜYÜŞ BANDI, AQUAPARKI, 7/24 SİTE GÜVENLİK VE ÇALIŞANLARI, AKTİF YÖNETİMİ MEVCUTTUR.

TÖMÜK FLAMİNGO 2 SİTESİ DENİZE SIFIR OLMAKLA BİRLİKTE, SAHİLİ KUMUDUR. UZUNCA BİR SAHİL ŞERİDİ VARDIR. AKŞAMLARI YÜRÜYÜŞ, SABAHLARI SPOR YAPABİLECEĞİNİZ AKTİVİTELER MEVCUTTUR. ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA SAHİL ŞERİDİ FAZLASIYLA YOĞUN VE HAREKETLİ GEÇMEKTEDİR.

TÖMÜK FLAMİNGO 2 TATİL SİTESİ, SİZ YAZLIKÇILARIN ARADIĞI, GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TATİLİNİZİ YAPABİLECEĞİNİZ BİR SİTEDİR.

TÖMÜK FLAMİNGO 2 TATİL SİTESİ ETRAFI YAKIN YÜRÜME MESAFESİ OLMAKLA BİRLİKTE, ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ MARKETLER, ECZANE, HALK PAZARI, KAHVALTI SALONLARI BULUNMAKTADIR.

AYNI ZAMANDA FLAMİNGO 2 TATİL SİTESİ ETRAFINDA YAZLIK SİTELERDE YER ALMAKTADIR. BUNLAR ARASINDA, TROPİK TATİL SİTESİ, MAVİSU 1 SİTESİ, ASER SİTESİ, FLAMİNGO 4 TATİL SİTESİ, AKIN SİTESİ VE DAHA BİRÇOK SAYAMADIĞIMIZ YAZLIK SİTELER MEVCUTTUR.

GELİN SİZLERİDE BU YAZIN TADINI ÇIKARACAĞINIZ VİPGAYRİMENKUL ARACILIĞI İLE GÜZEL BİR YAZLIK DAİRE SAHİBİ YAPALIM.

VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADROSU SİZLERE YAZLIK, SATILIK, KİRALIK, GAYRİMENKULLE İLGİLİ SİZLERE HER KONUDA YARZDIMCI OLMAYA DEVAM EDİYOR.

VİPGAYRİMENKUL GÜVENİLİR EKİBİ VE UZMAN KADROSU OLARAK, TAPU VE TAPU SONRASI İŞLEMLERİNİZDE BİZLER HER DAİM BURADAYIZ. SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ. ARAMALARINIZ BEKLİYORUZ.

VİPGAYRİMENKUL UZMAN KADRO. 

 

Paylaş