Mersin Erdemli Ayaş Diva Holiday

Mersin Erdemli Ayaş Diva Holiday

Mersin Erdemli Ayaş Diva Holiday

Erdemli  Ayaş Diva Holiday sitesi denize ortalama 200 mt mesafededir. Aynı zamanda ana yola da yakın bir konumdadır. Diva Holiday sitesi yeni ve eski bloklardan oluşmaktadır. Sitede geniş otopark alanı bakımlı yeşil peyzaj bulunmaktadır. Ayaş Diva holiday sitesi 2+1 dairelerden oluşmaktadır. Aynı zamanda site de kamelya , çocuk oyun alanı , basketbol sahası bulunmaktadır.

Mersin Erdemli Ayaş Diva Holiday Sitesi çevresinde alış veriş yapılabilecek merkezler, marketler , restoranlar bulunmaktadır. Ana yola yakın olmasından dolayı ulaşım oldukça koldaydır. Sitede bulunan daireler blok bazında deniz manzaralıdır.

Diva Holiday sitesi çevresinde Larissa sitesi , Ferons sitesi , New City sitesi bulunmaktadır.

Ayaş Diva holiday sitesinde yönetim aktif site görevlileri mevcuttur.

Mersin merkeze ortalama 45 km mesafededir , Erdemli merkeze ise 15 km mesafededir.

En önemlisi Erdemli Ayaş bölgesi tarihi turizm ve gastronomi  ile ön plana çıkmaktadır. Ayaş ta öne çıkan Kanlıdivane, Cennet Cehennem, Astım Mağarası. Bundan dolayı bölge yaz aylarında oldukça fazla turist ağırlamaktadır.

Sonuç olarak Ayaş Diva Holiday sitesinde gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

Danışman Işıl Seymen

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN 

VİDEOLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

VİP EMLAK EMLAK DÜNYASININ ÖNCÜ MARKASI

Paylaş