Mersin Erdemli Ayaş Kumsal Sitesi

Mersin Erdemli Ayaş Kumsal Sitesi

Mersin Erdemli Ayaş bölgesinde konumlanan Kumsal Sitesi Akdeniz’in mavi sularına ve toros dağlarının eteklerine konumlanmış bir tatil sitedir. Ayrıca bölgenin en köklü sitelerinden birisidir.

Ayaş beldesi tarihi mekanları ve doğal güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. En önemlisi masmavi denizi ve geniş kumul plaja sahip Ayaş bölgesi turistik ilgi odağı halindedir.

Ayrıca hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için göz bebeği konumdadır.

KUMSAL SİTESİ D-400 karayolunun üst kısmında konumlanmıştır. Ulaşım ağı oldukça gelişmiş ve kolaydır.

KUMSAL SİTESİ denize ve ana yola yürüme mesafesindedir.

KUMSAL SİTESİ içerisinde geniş peyzaj, yüzme havuzu, çocuk havuzu, araç otoparkı, çocuk oyun parkı, barbekü alanı, site görevlileri ve aktif yönetim mevcuttur. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

KUMSAL SİTESİ çevresinde restaurantlar, kahvaltı salonları, market, manav bulunmaktadır. Ayrıca eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmak mümkündür.

KUMSAL SİTESİ Erdemli şehir merkezine 20 km, Silifke şehir merkezine ise 30 km, Mersin şehir merkezine ise 60 km uzaklıktadır.

En önemlisi yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE KUMSAL SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş