Mersin Ayaş Denize Sıfır Yakamoz Sitesi

Mersin Ayaş Denize Sıfır Yakamoz Sitesi

Mersin Ayaş bölgesinde konumlanan Yakamoz Sitesi Akdeniz’in masmavi sularına sıfır konumlanmış lüks bir tatil sitesidir.

Ayaş beldesi geniş kumulu ve berrak denizi ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca tarihi yapılara yakınlığı ve doğal güzelliği ile turistik ilgi odağı halindedir. Bu sayede site sakinleri tarihi mekanlara kolaylıkla ulaşabilmektedir.

En önemlisi hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için göz bebeği konumundadır.

YAKAMOZ SİTESİ D-400 karayolunun sahil kıyısında konumlanmıştır. Ulaşım ağı oldukça gelişmiş ve kolaydır.

YAKAMOZ SİTESİ içerisinde geniş yeşil peyzaj, yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun parkı, kamelya, kafeterya , araç otoparkı, site görevlileri ve aktif yönetim mevcuttur.

En önemlisi 7/24 güvenlik hizmeti bulunmaktadır.

Ayrıca siteye ait özel plaj, iskele, şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır. Bu sayede sizlere keyifli bir tatil yapma imkanı sunmaktadır.

YAKAMOZ SİTESİ çevresinde balık restaurantları, kahvaltı salonu, market, manav bulunmaktadır. Ayrıca eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmak mümkündür.

YAKAMOZ SİTESİ Erdemli şehir merkezine 18 km, Silifke şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır. En önemlisi yaz kış konaklayabileceğiniz bir lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE YAKAMOZ SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş