MERSİN ERDEMLİ AYAŞ LİPARİS SUNGATE SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ LİPARİS SUNGATE SİTESİ

AYAŞ LİPARİS SUNGATE SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ LİPARİS SUNGATE SİTESİ

LİPARİS SUNGATE SİTESİ 2+1 3+1 DAİRELERDEN OLUŞMAKTADIR. SİTE DENİZE VE ANA YOLA SIFIR BİR KONUMDADIR. BUNDAN DOLAYI ULAŞIM OLDUKÇA KOLAYDIR. LİPARİS SUNGATE SİTESİNDE BULUNAN DAİRELER DENİZ VE DAĞ MANZARALIDIR. BUNDAN DOLAYI OLDUKÇA ESİNTİLİ BİR SİTEDİR. SİTE HAVUZLU YÖNETİMİ AKTİF, YEŞİL PEYZAJI GENİŞ VE GENİŞ OTOPARK ALANI BULUNMAKTADIR. BU NEDENLE ÇOCUK OYUN ALANI VE BARBEKÜ ALANI DA GENİŞTİR.

LİPARİS SUNGATE SİTESİ BÖLGENİN EN YENİ VE EN ÇOK TALEP EDİLEN PROJELERİNDEN BİRİSİDİR. BU NEDENLE YAZ AYLARINDA  HAREKETLİ BİR SİTEDİR.

SUNGATE SİTESİ ÇEVRESİNDE BULUNAN SİTELER LİPARİS SUNRİSE SİTESİ, ELİSSA SİTESİ , BURÇLAR SİTESİ , YALI SİTESİ , SEZEN SİTESİ, HALDER SİTESİ , ÖZDE SİTESİ IRAÖZ PANORAMA SİTESİ BULUNMAKTADIR.

SİTE ÇEVRESİNDE ALIŞ VERİŞ YAPILABİLECEK MERKEZLER, MARKETLER , RESTORANLAR, BULUNMAKTADIR.

AYAŞ ERDEMLİ MERKEZE 10 KM MERSİN MERKEZE İSE 40 KM MESAFEDEDİR.

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ BÖLGESİ SON ZAMANLARDA YAZLIK KULLANIMIN YANI SIRA KIŞLIK KULLANIMA DA UYGUNDUR.

BÖLGE YAZ AYLARINDA OLDUKÇA HAREKETLİDİR. YERLİ DAİRE SAHİPLERİNİN YANI SIRA YABANCI DAİRE SAHİPLERİ DE OLDUKÇA FAZLADIR.

SONUÇ OLARAK LİPARİS SUNGATE SİTESİNDEN GAYRİMENKUL ALIM SATIM KİRALAMA İŞLEMLERİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Danışman Işıl Seymen

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz

Danışman Işıl Seymen

VİDEOLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ 

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

VİP EMLAK EMLAK DÜNYASININ ÖNCÜ MARKASI

 

Paylaş