MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK DENİZE SIFIR ÖNER TATİL SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ TÖMÜK DENİZE SIFIR ÖNER TATİL SİTESİ

Mersin Erdemli Tömük Denize Sıfır Öner Tatil Sitesi

Erdemli Tömük bölgesi yazlık sitelerin çok bulunduğu bir bölgedir. Tömük bölgesindeki siteler genellikle denize sıfır konumdadır. Ayrıca denizi kumlu plajlar halindedir. Bu nedenle sitelerin kendine ait plajları ve şezlongları bulunmaktadır.

Öner Tatil Sİtesindeki bloklar yüksek katlı ve düşük katlıdır. Yüksek katlı bloklar dağ deniz cepheli olduğundan dolayı hava sirkülasyonu açısından zengindir. Düşük katlı bloklar ise denize daha yakın ve doğu batı cephelidir.

Tömük Öner Tatil Sitesi anayola uzak mesafededir. Bu nedenle yol gürültüsünden tamamen uzak ce cepheleri açıktır. Ayrıca Öner Tatil Sitesi içerisinde 2 adet açık yüzme havuzu, kafeterya, spor aletleri, araç otoparkı, geniş yeşil peyzaj alanı, site çalışanları, güvenlik ve aktif yönetim mevcuttur.

Öner Tatil Sitesi yönetimin aktif olduğu bir site olduğundan dolayı yerli ve yabancı misafirler tarafından çok tercih edilir. Bu nedenle site yaz kış hareketlidir.

Tömük Öner Tatil Sitesinde satılık ve kiralık seçeneklerimiz mevcuttur. Siz de Öner Tatil Sitesinde daire sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öner Tatil Sitesindeki kiralık dairemizin videosunu izlemek için tıklayınız.

Tömük Öner Tatil Sitesindeki satılık dairemizin videosunu izlemek için tıklayınız.

Erdemli Vip Gayrimenkul uzman kadrosu olarak satın alma, satış yapma, kiraya verme ve kirala işlemleriniz ile ilgilenmekteyiz. Satış yapma ve kiraya verme işlemleriniz için yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

  • Sitenin drone çekimi
  • Dairenin profesyonel video çekimi
  • Dairenin profesyonel fotoğraf çekimi
  • Afiş çalışması
  • Yerli ve yabancı emlak sitelerinde ilan yayınlama
  • Sosyal medya paylaşımları vb.

Erdemli Vip Gayrimenkul ailesi olarak geniş daire portföyümüz ve müşteri potansiyelimizle gayrimenkulünüzü hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca tapu öncesi ve tapu sonrası işlemleriniz, kira sözleşmesi ve tahliye taahhütnamesi gibi her türlü hukuksal belgelerimizle siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamaktayız. Bu nedenle gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Danışman Ümmühan Fidan

Satılık ilanlarımız için lütfen tıklayınız.

Kiralık ilanlarımız için lütfen tıklayınız.

Paylaş