MERSİN ERDEMLİ AYAŞ ÖZDE SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ ÖZDE SİTESİ

Mersin Erdemli  Özde Sitesi Ayaş Bölgesinde Yer Almaktadır.

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ ÖZDE SİTESİ

Özde sitesi ayaş bölgesinde denize sıfır konumda bulunmaktadır.  Özde sitesi konumu itibariyle ulaşımı çok kolaydır d/400 antalya karayolu güzergahında bulunmaktadır. Antalya karayoluna sıfır konumda yer almaktadır.

 

Mersin Ayaş Bölgesindeki Elit Siteler sonuç olarak ağırlıkta denize sıfır konumdadır. Sonuç olarak Bunların içerisin de, Ayaş yolbulan sitesi, Ayaş burçlar sitesi, Ayaş elissa sitesi, ve daha birçok siteler yer almaktadır. Tatil denince ilk akla gelen mersin bölgesinde tatil yapılabilecek yerler bulunmaktadır. Gezilebilecek ören yerleri,

yazlık kiralık satılık daire denize sıfır sonuç olarak sayamadığımız daha bir çok siteler mevcuttur.

AYAŞ ÖZDE SİTESİ

Ayaş özde sitesi ayaş bölgesinde istediğiniz bütün kriteleri barındıran, Sonuç olarak bunlar içerisinde denize sıfır olmakla birlikte, nezih ortamda yazın tadını çıkaracağınız mükemmel ötesi koylar hemen sitenin ön tarafında yer almaktadır.

 

Aktif yönetimi bulunan, 7/24 güvenliği ve site çalışanları mevcut olan, bunlar içersinde mesela, site içi açık otopark, asansör, geniş peyzaj alanı, jeneratör mevcuttur. Mersin ayaş özde sitesi etrafı, kolaylıkla ulaşabileceğiniz, alışveriş marketleri, yürüme mesafesinde lüks balık restorantları ve bir çok kahvaltı salonları, oteller bulunmaktadır.

Mersin Ayaş özde sitesinde 

Rahatlıkta yazlık dairenizi alabilir, kiraya verebilir, isterseniz yaz kış oturabilirsiniz. Aynı zamanda  özde sitesi yerli ve yabancı olmakla birlik’te misafirlerinede ev sahipliği yapıyor. Çünkü özde sitesi ayaş bölgesinde en köklü sitelerden bir tanesidir. Sonuç olarak Gelin sizleride bu nezih ortam elit siteden erdemli vipgayrimenkul aracılığı ile bir daire sahibi yapalım. erdemli vipgayrimenkul uzman kadrosu tapu ve tapu sonrası işlemlerinizde sizlere her daim yardımcı olmaya devam ediyor. Çünkü sizlere bir telefon kadar yakınız. Erdemli merkez de erdemli lisesi yan tarafı ofisimize bir kahve içmeye her daim sizleri bekliyoruz. Kalitenin güvenin doğru adresi erdemli vipgayrimenkul. güvenin adresi erdemli vipgayrimenkul. vipgayrimenkul sayfasını incelemek için tıklayınız. vipgayrimenkul den satılık kiralık daireler için tıklayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=cH9o1NfHuN8 https://www.youtube.com/watch?v=rAybMVz9WU4 https://www.youtube.com/watch?v=Ek9YM3zEQKA

 

 

 

Paylaş