Ayaş Denize Sıfır Liparis Neoplis Sitesi

Ayaş Denize Sıfır Liparis Neoplis Sitesi

Ayaş Denize Sıfır Liparis Neoplis Sitesi

  • Kategori: Haber
  • Yorum Yok
  • Oylama:
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...

 

Ayaş Denize Sıfır Liparis Neoplis Sitesi

SİTE ÖZELLİKLERİ

Neoplis sitesi Ayaş bölgesinde Liparis Resort otelin yanında aquapark havuzlu bir sitedir. Sitede  geniş otopark aktif yönetimi bulunan  ve site görevlisi mevcuttur . Neoplis sitesi ana yola ve denize sıfır bir konumdadır.  Konumundan dolayı ulaşım oldukça kolaydır. Site çevresinde alış veriş yapılabilecek merkezler, restoranlar ve kahvaltı salonları var. Bundan dolayı ise aynı zamanda yerli ve yabancı turistlerin de günübirlik gezinti ve konaklamayada ev sahipliği yapmaktadır.

Ayaş Denize Sıfır Liparis Neoplis Sitesi

Liparis Neoplis sitesi bölgenin en çok tercih edilen sitelerinden birisidir. Bunun başlıca sebebi ise Ayaş bölgesi koylardan oluşmaktadır ve bölgede site önünde uzun kumul plajı olan tek sitedir. Site çevresinde aynı zamanda çadır kamp merkezleri vardır.

Neoplis sitesi  daha çok Ayaş bölgesinde yabancı yatırımcıların arsa ve konut talebini de oldukça karşılar. Neoplis sitesi aynı zamanda Mersin in tarih turizmi için uygun olan mekanlara da yakındır. Bunlar ise Cennet Cehennem Kanlıdivane Astım Mağarası Kuyusudur

NEOPLİS SİTESİ

Mersin Erdemli Ayaş Liparis Neoplis sitesinde oturanlar belirli bir ücret karşılığında  otelin  olanaklarından yararlanmaktadır.

Bundan dolayı da sitenin sosyal aktiviteleri oldukça geniştir ve bu oldukça açık ki sitenin talep görmesinin başlıca nedenlerindendir.

 

Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz

Danışman Işıl Seymen

IŞIL SEYMEN İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ 

VİDEOLARIMIZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ 

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

 

Paylaş :

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2017 VIP EMLAK LTD ŞTİ . Tüm hakları saklıdır.