Mersin Erdemli Çeşmeli Yazlık Siteler

Mersin Erdemli Çeşmeli Yazlık Siteler

Erdemli Çeşmeli Yazlık Siteler Mersin merkeze ortalam 20 km mesafededir. Çeşmeli bölgesinde siteler otoban çıkışı olmasından dolayı da yoğunluktadır. Erdemli Çeşmeli bölgesinde kumul derin olmayan bir deniz mevcuttur. Uzun bir sahil bandı bulunduğundan yürüyüş yapmanıza olanak sağlar.

Ayrıca Bölgede alış veriş yapılabilecek merkezler , marketler , restorantlar bulunmaktadır. Son dönemlerde yabancıların da merkeze yakın olmasından dolayı oldukça fazla talep ettiği bir yerdir.

Çeşmeli de denize sıfır eski sitelerin yanında yeni projelerde yogunluk kazanmaktadır.

Erdemli Çeşmeli Yazlık Siteler ; Sunflowers 1 , Sunflowers 2 , Serinkent , Nira holiday , Çeşmeli Park Sitesi …

Liparis 5 , Liparis 3 ,Altunören 1 , Altunören 2 , Liparis Glindiress , Liparis Park , Liparis Suncity …

Eftelya Sitesi , Sun Maria , Abita Concept sitesi bulunmaktadır. Buradaki sitelerin yanı sıra yapılmakta olan bir çok proje de mevcuttur. Ayrıca Sitelerin çevresinde otobüs durakları sağlık kabinleri, eczane bulunmaktadır. Bu nedenle Yazın siz tatil yaparken çeşitli imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Sonuç olarak sizde Mersin Erdemli Çeşmeli bölgesinden gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Lisanslı Gayrimenkul Danışmanı Işıl Seymen

PORTFÖYDEKİ İLAN VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN 

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

EMLAK DÜNYASININ ÖNCÜ MARKASI VİP EMLAK

Paylaş