Mersin Erdemli Ayaş Liparis Sungate Tatil Sitesi

Ayaş bölgesinin en güzel en nezih yazlık sitelerinden biri LİPARİS SUNGATE Tatil Sitesidir.

Öncelikle Ayaş bölgesi yerli ve yabancı birçok turistimize konaklama imkanı sunmaktadır.

Birden fazla güzel koyları yeşillik alanı ve altın sarısı deniz kumu Ayaş bölgesinin zarafetini vurgulamaktadır .

Ayaş bölgesini güzelleştiren tatil sitelerinide göz önünde bulundurursak Liparis Sungate tercihleriniz arasında ilk sıralarda olmaldır. Liparis Sungate oldukça nezih ve konforlu bir sitedir . Ayrıca denize sıfır konumda bulunup kendine ait bir plajı bulunmaktadır . Sitemiz 2 blok ve 12 katlı binalardan oluşmaktadır . Ayrıca bulunan dairelerin genelinden deniz ve havuz manzarası görmemek elde değildir . Tatilinizin ve konutunuzun tadını çıkartabileceğiniz geniş yeşil peyzajının yanında kaydıraklı açık yüzme havuzu , çocuk oyun alanı , otopark ,barbekü alanı , basketboll sahası ve kamelyalar bulunmaktadır.

Site içerisi 7/24 aktif güvenliğe sahiptir ayrıca site görevlileri görevlerinde oldukça tedbirlidirler.

Site çevresinde vaktinizi güzel değerlendirebileceğiniz restorantlar , kafeteryalar , eğlence merkezleri kurumsal marketler bulunmaktadır .

Sitemiz ulaşımda sıkıntı yaşamayacağınız tam işlek bir merkezde yer almaktadır . Ayrıca çevresinde otobüs durakları bulunmaktadır.

VİP GAYRİMENKUL uzman danışmanları her daim sizin yanınızda 100/100 doğru yatırımlar için çalışmaktadır. Sizde MERSİN ERDEMLİ AYAŞ LİPARİS SUNGATE sitesinden ev sahibi olmak isterseniz Vip Gayrimenkul güvencesiyle bizimle işletişime geçebilirsiniz .

DANIŞMAN : CEREN COŞKUN

Vip Emlak Youtube Video Kanalı için lütfen tıklayınız ..

Vip Emlak ilan sayfamızı incelemek için lütfen tıklayınız ..

Paylaş