MERSİN ERDEMLİ LİMONLU LİPARİS 4 SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ LİMONLU LİPARİS 4 SİTESİ

Mersin Erdemli Limonlu Liparis 4 Tatil Sitesi

Erdemli Limonlu bölgesi yerli ve yabancı turistlerin çokça tercih ettiği bir bölgedir. Limonlu bölgesinin en bilinen sitelerinden bir tanesi Liparis 4 sitesidir. Mersin Erdemli Limonlu bölgesinin yazlık amaçlı tercih edilmesindeki en büyük ve etkili etken denizidir. Limonlu’nun denizi kumlu ve sığdır. Limonlu’da bir çok yazlık site bulunmaktadır.

Yazlık siteler çoğunlukla denize sıfır konumdadır. Denize sıfır konumda bulunmayan yazlık sitelerin daireleri ise çokça deniz manzaralıdır. Ancak bu belirttiğimiz gibi yazlık siteler için geçerlidir. Şehir merkezinde yerli vatandaşların yerleşim yerleri de bulunmaktadır. Bu yerler genellikle yolun üst tarafında bulunmaktadır.Limonlu’da restorant, cafe, bar, denize sıfır beachler, kahvaltı salonları ve bir çok sosyal alan bulunmaktadır.Limonlu bölgesinde yaz aylarınızı geçirdiğiniz zaman akşamları sahilinde yürüyüş yapabilir ve sosyal alanları kullanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Limonlu, Mersin’in incisi olan Kızkalesi’ne de yakındır. Kolaylıkla gidip bu tarihi güzelliği görebilirsiniz. Bunun yanında sadece Kızkalesi değil Mersin bölgesindeki diğer tarihi yerlere de yakındır, gidip ziyaret edebilirsiniz.

Mersin Limonlu Liparis 4 Sitesi; denize sıfır konumdadır. Sitedeki daireler 3+1 ve 2+1 konseptindedir. Site içerisinde yüzme havuzu, aquapark, yeşil peyzaj alanı, sitenin kendisine ait şezlong ve şemsiyeler, otopark, güvenlik, site görevlileri, çocuk oyun alanı bulunmaktadır.Liparis 4 sitesi aktif bir yönetime sahiptir. Ulaşımı kolaydır. Limonlu Liparis 4 sitesindeki tüm daireler deniz manzaralıdır. Daireler kuzey-güney, doğu-batı cephelerine sahiptir.

Erdemli Liparis 4 sitesinin çevresinde market, fırın, cami, kahvaltı salonları, kafeler, petrol bulunmaktadır.

Ayrıca Liparis 4 sitesi Erdemli Merkeze 13 km uzaklıktadır bu yüzden ortalama 16 dakika sürmektedir.

Limonlu Liparis 4 sitesi Mersin merkeze59 km uzaklıktadır bu nedenle Yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Mersin Erdemli Limonlu Liparis 4 ile Adana havaalanına uzaklığı 131 kmdir bundan dolayı Yaklaşık 1 saat 45 dk sürmektedir.

Liparis 4 Tatil Sitesi’nin videosunu izlemek için tıklayınız.

Limonlu Liparis 4 sitesindeki satılık dairemizi incelemek için tıklayınız.

Erdemli Limonlu Liparis 4 sitesindeki kiralık dairemiz için tıklayınız.

 

 

Paylaş