Mersin Erdemli Limonlu Liparis 4 Sitesi

Mersin Erdemli Limonlu Liparis 4 Sitesi

 

Mersin Erdemli Limonlu Liparis 4 Sitesi

Mersin Erdemli Limonlu Liparis 4 Sitesi Mersin’in gözde bölgelerinden birinde bulunan modern ve konforlu bir konut projesidir. Sitede satılık olan 2+1 3+1 daireler, geniş yaşam alanları ve şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

Sitenin çevresindeki peyzaj düzenlemesi ve yürüyüş alanlarıyla keyifli bir yaşam sunmaktadır.

3+1 daireler, ferah ve işlevsel bir düzenlemeye sahiptir. Geniş salon ve yemek alanı, modern bir mutfak, rahat yatak odaları ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekstra oda seçenekleri sunar. Dairelerin iç tasarımları kaliteli malzemelerle donatılmış olup, estetik ve işlevselliği bir araya getirir.

Limonlu Liparis 4 Sitesi, aynı zamanda birçok sosyal olanak sunmaktadır. Havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları ve güvenlik hizmetleriyle rahat bir yaşam sunmaktadır. Ayrıca, site yönetimi düzenli bakım ve temizlik hizmetleriyle günlük yaşamın sorunsuz geçmesini sağlamaktadır.

Bu konum itibariyle, siteye yakın çevrede alışveriş merkezleri, restoranlar, okullar ve sağlık merkezleri  bulunmaktadır. Ayrıca Erdemli’nin güzel plajlarına ve tarihi mekanlarına kolay erişim imkanı da vardır.

Mersin Erdemli Limonlu Liparis 4 Sitesinde gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Danışman Işıl Seymen
Diğer ilanlarımız için lütfen iletişime geçiniz

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN

 

Paylaş