Mersin Erdemli Tırtar Denize Sıfır Lüks Marina Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tırtar Denize Sıfır Lüks Marina Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tırtar bölgesi son zamanlarda tatil severlerin en gözde semtlerinden birisi olmuştur .

Bölgede yapılan yeni eğlence merkezleri tatil severlerin hoşuna gidecek birçok aktivite alanı bulunmaktadır . Bundan dolay Tırtar bölgesi hızlı bir şekilde gelişmektedir . Tırtar konumu itibarı ile yaz aylarında oldukça serin ve esintili geçmektedir.

Tırtar bölgesinde bulunan MARİNA TATİL SİTESİ Denize sıfır konumdadır. Ayrıca zincirli kuyu plajına hemen yürüme mesafesindedir. Siteye ait şezlonglar bulunmaktadır.

Mersin Erdemli Tırtar Denize Sıfır Lüks Marina Tatil Sitesi İçerisinde ;

Geniş yeşil peyzaj alanı , havuz , otopark , kamelyalar ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır .Ayrıca site içerisinde her ay aktif kullanılan bir kafeterya mevcuttur.

Site güvenliği 7/24 aktif bir şekilde çalışmaktadır .

MARİNA TATİL SİTESİ geniş ve lüks bir şekilde imar edilmiştir. Geniş balkonu ile geniş oturma alanlarına sahip 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Ayrıca her kattan itibaren denizin o muhteşem edasını görmek mümkündür.

Site çevresinde pikin alanları , kurumsal market zincirleri ,restaurantlar ve kafeteryalar bulunmaktadır .

Ayrıca Anayolun hemen altında olan site ulaşımı oldukça kolaydır . Erdemi merkeze yaklaşık 15 dk Mersin merkeze ise yaklaşık 1 saat 10 dk mesafededir.

MERSİN ERDEMLİ TIRTAR MARİNA TATİL SİTESİ ÇEVRESİNDE BULUNAN ALKENT TATİL SİTESİ , ALTINPORATAKAL TATİL SİTESİ VE KORİKOS TATİL SİTELERİ YAZLIK TERCİHLERİNİZ ARASINDA BULUNMALIDIR.

Sonuç olarak sizde denize sıfır konumda lüks ve konforlu bir daire sahibi olmak isterseniz bizimle iletişim geçebilirsiniz .

Vip gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile siz değerli yatırımcılarımızın yanında olmaktan memnuniyet duyarız .

Danışman ilanlarını incelemek için lütfen tıklayınız .

Paylaş