Mersin Erdemli Tömük Amasyalılar Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Amasyalılar Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük bölgesinde bulunan Amasyalılar Tatil Sitesi anayola ve denize yakın konumlanmış bölgenin en köklü projelerinden birisidir.

Tömük beldesi doğa ile iç içe bir sahil kasabasıdır. Geniş yeşil alanı ve dağ deniz havası ile doğa severler için ideal bir tercih olacaktır. En önemlisi geniş kumul plajı ve berrak denizi ile gözde bir bölgedir.

Ayrıca hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcaları için göz bebeği konumundadır.

AMASYALILAR TATİL SİTESİ D-400 karayolunun sahile yakın kısmında konumlanmıştır.

AMASYALILAR TATİL SİTESİ içerisinde geniş yeşil peyzaj, yüzme havuzu, kamelya, barbekü alanı, çocuk oyun parkı bulunmaktadır.

Ayrıca site görevlileri, aktif yönetim ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

AMASYALILAR TATİL SİTESİ çevresinde zincir marketler, restaurant, kahvaltı salonları, manav, kasap, pişirim fırını ve semt pazarı bulunmaktadır. Ayrıca sahil kıyısında trafiğe kapalı halde yürüyüş yolu bulunmaktadır.

AMASYALILAR TATİL SİTESİ Erdemli şehir merkezine 10 km, Mersin şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır.

En önemlisi ulaşım ağı oldukça gelişmiş ve kolaydır. Ayrıca merkezi konumu itibari ile yaz kış konaklayabileceğiniz lokasyona sahiptir.

SONUÇ OLARAK SİZDE AMASYALILAR TATİL SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş