Mersin Erdemli Tömük Tropik Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Tropik Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük mevkiinde bulunan Tropik Tatil Sitesi Akdeniz’in berrak sularına sıfır konumlanan bölgenin en köklü projelerindendir.

Ayrıca denize sıfır konumu ve doğayla iç içe oluşu ile keyifli bir yaşam alanı sunmaktadır.

Tömük bölgesi geniş kumul plajı ve berrak denizi ile bilinmektedir. Ayrıca tarihi ve turistik açıdan değerli bir mevkiidir. Hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için göz bebeği konumundadır.

TROPİK TATİL SİTESİ içerisinde asansör, yüzme havuzu, çocuk havuzu, oyun parkı, kamelya, cafeterya, otopark, barbekü alanı bulunmaktadır.

Ayrıca siteye ait özel plaj, iskele, şemsiye ve şezlonglar bulunmaktadır. Bu sayede sizlere keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır.

TROPİK TATİL SİTESİ çevresinde zincir marketler, restaurant, kahvaltı salonları, çocuk oyun parkları, fırın, manav, kasap, semt pazarı bulunmaktadır.

Ayrıca eğitim ve sağlık hizmetlerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

TROPİK TATİL SİTESİ Erdemli şehir merkezine 10 km, Mersin şehir merkezine ise 30 km uzaklıktadır. Ulaşımı oldukça gelişmiş ve kolaydır.

En önemlisi merkezi konumu itibari ile yaz kış rahatlıklıkla konaklama imkanı sunmaktadır.

SONUÇ OLARAK SİZDE TROPİK TATİL SİTESİNDEN DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZ İÇİN VİP GAYRİMENKUL UZMAN DANIŞMAN KADROSU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

MİSYONUMUZ KALİTE VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL ALIM SATIMLARINDA DOĞRU YATIRIM İMKANI SUNMAKTIR.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş