Mersin Erdemli Tömük Denize Sıfır Flamingo 4 Tatil Köyü

Mersin Erdemli Tömük Flamingo 4 Tatil Köyü

Mersin Erdemli Tömük beldesinde konumlanan Flamingo 4 Tatil Köyü , Akdeniz’in masmavi suları ve yemyeşil doğasıyla bütünleşen bir tatil sitesidir. Bu bölge doğayla iç içe yaşamak isteyenler için ideal bir mevkidir.

Tömük bölgesi tatil severlerin ve gayrimenkul yatırımcılarının gözde bölgelerindendir.

Geniş kumulu ve berrak denizi ile ön plana çıkmaktadır. Siteye ait özel plaj, iskele, şemsiye ve şezlonglar bulunmaktadır. Bu sayede sizlere keyifli bir tatil sunmaktadır.

FLAMİNGO 4 TATİL SİTESİ 780 daire 16 kattan oluşan geniş alanıyla bölgenin en köklü projelerindendir.

Site içerisinde yeşil geniş peyzaj, çocuk havuzu, animasyon havuz, yetişkin havuzu, kapalı havuz olmak üzere 5 adet havuz bulunmaktadır. Ayrıca aquapark, açık otopark, kamelya, barbekü alanı, çocuk parkı, site görevlileri, güvenlik bulunmaktadır. En önemlisi aktif yönetim ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

Ayrıca sahil bandında trafiğe kapalı halde yürüyüş yolu bulunmaktadır.

Site çevresinde zincir marketler, manav, semt pazarı, kasap, fırın, restaurantlar mevcuttur.

Ayrıca eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır.

FLAMİNGO 4 TATİL SİTESİ Erdemli şehir merkezine 13 km Mersin şehir merkezine ise 30 km mesafededir. Ulaşım ağı gelişmiş ve kolay ulaşılabilir bir konumdadır.

Sonuç olarak sizde FLAMİNGO 4 TATİL SİTESİNDEN daire sahibi olmak isterseniz satılık ve kiralık portföylerimiz için Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz kalite ve güvenilir gayrimenkul alım satımlarında siz değerli yatırımcılarımıza doğru yatırım imkanı sunmaktır.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

03245577504

Mersin Erdemli Tömük Flamingo 4 Holiday Village

Flamingo 4 Holiday Village, located in Mersin Erdemli Tömük town, is a holiday site that integrates with the deep blue waters of the Mediterranean and lush green nature. This region is an ideal location for those who want to live in touch with nature.

Tömük region is one of the favorite regions of holiday lovers and real estate investors.

It stands out with its wide sandy beach and clear sea. There is a private beach, pier, umbrellas and sun loungers belonging to the site. In this way, it offers you a pleasant holiday.

FLAMINGO 4 HOLIDAY SITE is one of the most established projects of the region with its large area consisting of 780 apartments and 16 floors.

There are 5 pools within the site, including a large green landscape, children’s pool, animation pool, adult pool. There is also an aquapark, outdoor parking lot, camellia, barbecue area, playground, site attendants, security. Most importantly, active management and 24/7 security service is available.

There is also a walking path on the coastal band closed to traffic.

There are chain markets, greengrocers, neighborhood market, butcher, bakery, restaurants around the site.

It is also very easy to reach education and health services.

FLAMINGGO 4 HOLIDAY SITE is 13 km to Erdemli city center and 30 km to Mersin city center. The transportation network is developed and easily accessible.

As a result, if you want to own an apartment in FLAMINGGO 4 HOLIDAY SITE, you can contact Vip Real Estate expert consultant staff for our portfolios for sale and rent.

PLEASE CLICK HERE TO CONTACT THE CONSULTANT

03245577504

Paylaş