Mersin Erdemli Tömük Flamingo 4 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Flamingo 4 Tatil Sitesi

Tömük bölgesi lüks projeleri ile bölgeye yüksek turizm imkanı sunmaktadır. Akdeniz’in sahil kıyısı olan Tömük Mahallesi merkezi konumda olup işlek bir mevkiidir.

Masmavi denizi ile yerli ve yabancı birçok turisti kendine aşina bırakmaktadır. Yaz ayalarında aktif geçen bu bölgede birçok eğlence merkezine , beach’lere ve restaurantlara ulaşmak oldukça kolaydır.

Uzun şerit sahil bandına sahip bölgede kurulan stantlar yaz aylarında birçok ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz imkanları sizlere sunmaktadır.

Mersin Erdemli Tömük Flamingo 4 Tatil Sitesi denize sıfır konumda bulunan eşsiz bir sitedir. Ayrıca denize sıfır konumda olup havuzlu bir sitedir . Site içerisinde bulunan dairelerde hem deniz hem havuz ve geniş yeşil peyzaj manzarasını görmek mümkündür. Ayrıca daireler yaz aylarında oldukça esintilidir.

Site 21 blok’lu 720 adet daireden oluşmaktadır. 1+1 , 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri mevcuttur. Site içerisi oldukça bakımlı ve temizdir. Ayrıca 7/24 aktif güvenlik mevcuttur.

Flamingo 4 Tatil Sitesi yaz kış konaklayabileceğiniz konfora sahip bir sitedir.

Özellikle yazlık olarak tercih edilen bu site içerisinde ;

  • Geniş Yeşil Peyzaj Alanı
  • Açık ve kapalı yüzme havuzları
  • Büyük çay bahçesi
  • Kafeterya
  • Plaj voleybolu ve futbol sahası
  • Çocuk oyun alanları
  • Fırın ve marketler
  • Açık otopark

Gibi birçok aktivite alanları mevcuttur.

Site D/400 karayoluna yaklaşık 10 dk mesafededir . Bu nedenle site ulaşım alanları oldukça fazladır. Dolmuş ve otobüsleri tercih edebilirsiniz.

Lüks ve konfor bakımından ön sıralarda bir daire sahibi olmak isterseniz sizde Flamingo 4 Tatil Sitesi’ni terciheleriniz arasında bulundurabilirisiniz.

Sonuç olarak birçok imkanı bir arada bulunduran bu site içerisinde satılık ve kiralık birçok portföye ulaşmak mümkündür.

Her bütçeye uygun alım ve satımlarda Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile sizlere yardımcı olamkatan memnuniyet duyarız.

VİP EMLAK GÜVENCESİYLE KALİTELİ BİR YAŞAM TARZI DİLERİZ .

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ .

Paylaş