Mersin Erdemli Tömük Denize Sıfır Gondol Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Denize Sıfır Gondol Sitesi

Tömük bölgesinde bulunan Gondol Sitesi Akdeniz’in masmavi sularına sıfır konumlanmış doğayla iç içe olan bir tatil sitesidir.

Ayrıca merkezi konumu itibari ile turistik açıdan ilgi odağı halindedir. Hem tatil severler hem de gayrimenkul yatırımcıları için göz bebeği konumunda olan bir tatil beldesidir.

GONDOL TATİL SİTESİ geniş kumul plajı ve berrak denizi ile en konforlu tatil sitelerindendir. Ayrıca merkezi konumu itibari ile ulaşımı oldukça kolaydır.

GONDOL TATİL SİTESİ 11 blok 699 daireden oluşan bölgenin en köklü projelerindendir.

GONDOL SİTESİ içerisinde yüzme havuzu, aqupark, cafeterya, kamelya, çocuk oyun parkı,barbekü alanı, geniş yeşil peyzaj, site görevlileri ve aktif yönetim bulunmaktadır.

Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti bulunmaktadır.

Siteye ait özel plaj, iskele, şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır. Tatil keyfini doyasıya yaşayacağınız bir tatil sitesidir. Ayrıca sahil kıyısında trafiğe kapalı yürüyüş yolu bulunmaktadır.

Site çevresinde restaurantlar, zincir marketler, kasap, manav, pişirim fırını bulunmaktadır. Ayrıca eğitim ve sağlık hizmetlerine ulaşmak oldukça kolaydır.

GONDOL SİTESİ Erdemli merkeze 7 km Mersin merkeze ise 35 km mesafededir. Yaz kış konaklayabileceğiniz lokasyona sahiptir.

Sonuç olarak sizde GONDOL SİTESİNDEN daire sahibi olmak isterseniz satılık ve kiralık portföylerimiz için Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz kalite ve güvenilir gayrimenkul alım satımlarında doğru yatırım imkanı sunmaktır.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Paylaş