Mersin Erdemli Tömük Gondol Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Gondol Tatil Sitesi

Tömük beldesinde bulunan Gondol Tatil Sitesi denize sıfır konumu itibari ile bölgenin en köklü projelerinden birisidir.

Akdeniz’in huzurlu ve sakin atmosferini en iyi yansıtan beldelerden biridir. Ayrıca dağ ve deniz manzarası ile doğayla bütünleşmiş bir sahil kasabasıdır.

Tömük bölgesi hem tatil severlerin hem de gayrimenkul yatırımcılarının göz bebeği konumunda olan bir bölgedir. Ayrıca merkezi konumu ve denize sıfır manzarası ile yoğun turistik ilgi halindedir.

GONDOL TATİL SİTESİ 11 blok 699 daireden oluşan denize sıfır konumu ve geniş peyzajı ile bölgenin en çok tercih edilen tatil sitelerindendir.

GONDOL TATİL SİTESİ D-400 karayolunun sahil mevkiinde konumlanmıştır. Ulaşımı gelişmiş ve kolay ulaşılabilir bir konumdadır.

Site içerisinde yetişkin yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, Aquapark, araç otoparkı, geniş yeşil peyzaj, çocuk oyun parkı, cafeterya, barbekü alanı, kamelya, site görevlileri ve aktif yönetim bulunmaktadır. Ayrıca 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur.

Siteye ait plaj, şemsiyeler, şezlonglar ve iskele bulunmaktadır. Bu sayede keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır.

Ayrıca deniz kıyısında trafiğe kapalı halde yürüyüş bandı bulunmaktadır.

Site çevresinde zincir marketler, restaurantlar, manav, kasap, pişirim fırını bulunmaktadır. Ayrıca sağlık ve eğitim olanaklarına kolayca ulaşabilirsiniz.

GONDOL TATİL SİTESİ Erdemli şehir merkezine 7 km Mersin şehir merkezine ise 35 km uzaklıktadır.

Sonuç olarak sizde GONDOL TATİL SİTESİNDEN daire sahibi olmak isterseniz satılık ve kiralık portföylerimiz için Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz kalite ve güvenilir gayrimenkul alım satımlarında doğru yatırım imkanı sunmaktır.

DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

03245577504

Mersin Erdemli Tömük Gondola Holiday Site

Gondol Holiday Site, located in the town of Tömük, is one of the most established projects of the region with its seafront location.

It is one of the towns that best reflects the peaceful and calm atmosphere of the Mediterranean. It is also a coastal town integrated with nature with its mountain and sea views.

Tömük region is a region that is the apple of the eye of both holiday lovers and real estate investors. It is also of intense touristic interest with its central location and seafront view.

GONDOL HOLIDAY SITE is one of the most preferred holiday sites of the region with its seafront location and wide landscape consisting of 11 blocks of 699 apartments.

GONDOL HOLIDAY SITE is located on the coastal area of the D-400 highway. Its transportation is developed and easily accessible.

The complex has an adult swimming pool, children’s swimming pool, Aquapark, car parking lot, large green landscape, children’s playground, cafeteria, barbecue area, camellia, site attendants and active management. There is also 24/7 security service.

There is a beach, umbrellas, sun loungers and a pier belonging to the site. In this way, it offers a pleasant holiday opportunity.

There is also a walking band on the seashore closed to traffic.

There are chain markets, restaurants, greengrocer, butcher, bakery, bakery oven around the site. You can also easily reach health and education facilities.

GONDOL HOLIDAY SITE is 7 km to Erdemli city center and 35 km to Mersin city center.

As a result, if you want to own an apartment in GONDOL HOLIDAY SITE, you can contact Vip Real Estate expert consultant staff for our portfolios for sale and rent.

Our mission is to provide the right investment opportunity in quality and reliable real estate purchases and sales.

PLEASE CLICK HERE TO CONTACT THE CONSULTANT.

03245577504

Paylaş