Mersin Erdemli Tömük Dimer Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Dimer Tatil Sitesi Tömük bölgesinde bulunan denize sıfır projeler arasında yer almaktadır . Site oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahiptir. Ayrıca daireleri oldukça geniş ve her dairesinden deniz görülmek mümkündür . Site içerisi oldukça nezih ve sakindir.

Tömük bölgesi sahil kıyısı olan bir mahalledir bundan dolayı yaz aylarında nüfus olarak artmaktadır .

Sitemiz yerli ve yabancı turistlerimize ev sahipliğide yapmaktadır .

Sitenin içerisinde yüzme havuzu , site otoparkı , çocuk oyun alanı ve site kafeteryası bulunmaktadır. Ayrıca geniş yeşil peyzaja sahiptir. Diğer tatil sitelerininde denize sıfır konumda bulunduğundan dolayı kendine ait plajları bulunmaktadır . Dimer sitesininde kendine ait plajı bulunmaktadır .

Yaz kış kullanabileceğiniz dairelerin bulunduğu sitemizde güvenlik oldukça sıkıdır . 7/24 aktif güvenliğe sahiptir.

Site çevresinde keyifli vakitler geçirebileceğiniz kafeteryalar ve restoranlar mevcuttur . Ayrıca genel ihtiyaçlarınızı market zincirlerinden karşılayabilirsiniz.

Sitenin konumu bakımından ulaşımınız kolaylaştırmaktadır . Sitemiz anayola yakın mesafededir. Ulaşımda dolmuş duraklarını kullanabilir ve sahil bandınıda tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz .

Sitemiz Mersin merkeze yaklaşık 43 km ‘ dir . Erdemli merkeze ise yaklaşık 10 km mesafededir.

Sonuç olarak Dimer Tatil Sitesi yaz kış kullanabileceğiniz bir sitedir . Ayrıca birçok avantajı bulunan bir konumda olması sizin yapıcağınız yatırımlar için en uygun siteler arasında yer almaktadır.

VİP GAYRİMENKUL olarak misyonumuz kalite ve güvenliktir . Uzman danışman arkadaşlarımızla her daim daire alım ve kiralamada yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız .

DANIŞMAN : CEREN COŞKUN

VİP EMLAK İLANLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

VİP EMLAK YOUTUBE VİDEOLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ..

Paylaş