Mersin Erdemli Tömük Doğan Aquapark Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Doğan Aquapark Tatil Sitesi

Tömük Doğan Aquapark Tatil Sitemiz denize sıfır konumda bulunan konforlu sitelerden birisidir. Oldukça geniş bir araziye kurulmuş geniş yeşil pezajı bulunmaktadır.

Tömük mahallesinde bulunan diğer tatil siteleri denize sıfır konumda olup site yönetimleride oldukça sıkı olmaktadır . Ayrıca sitemizde yerli ve yabancı birçok turistimiz ikamet etmektedir.

Site güvenliği 7/24 aktif çalışmaktadır.

Site içerisinde Aquapark , yüzme havuzu , market, fırın , çocuk oyun alanları, otopark ve diğer ihtiyaçları karşılamak için işletmeler bulunmaktadır. Bu sayede ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Sitemiz içerisinde spor alanlarından tenis kortu ve basketbol sahaları mevcuttur . Ayrıca siteye özel plaj alanında yaz zamanlarınızın keyfinide çıkartabilirsiniz . Site çevresinde yakın kurumsal marketler bulunmaktadır ayrıca yaz aylarında sahil bandının üzerine kurulan stantlardan her türlü yeme içme, giyim ihtiyaçalarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Doğan Aquapark Tatil Sitesi konumu ve konforu bakımından ilk sırada yer almaktadır . Sonuç olarak Doğan Aquapark’tan alıcağınız her daire sizin için en iyi yatırımlardan birisi olabilir . Geniş yapılı daireleri olmasıda site avantajları arasında yer almaktadır.

Vip Gayrimenkul olarak her daim yüzde yüz doğru yatırımda uzman danışmanlarımızla yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız. Daire alım satımlarında ve tapu işlerinde sizlerle beraberiz . Misyonumuz kalite ve güvenliktir.

Danışman : Ceren Coşkun

Vip Gayrimenkul ilanlarımızı incelemek için lütfen tıklayınız .

Vip Gayrimenkul Youtube videolarımızı incelemek için lütfen tıklayınız .

Paylaş