Mersin Erdemli Tömük Doğan Aquapark Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Doğan Aquapark Tatil Sitesi

Tömük Doğan Aquapark Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Mersin’in sahil kesiminde bulunan yazlık ilçelerinden biridir. Dolayısıyla geniş ve güzel bir sahil bandına sahiptir. Tömük konum olarak merkeze yakın bir mesafededir. Aynı zamanda bu bölgede bir çok yazlık site bulunmaktadır. Bunlardan biri  Doğan Aquapark Sitesi’dir.

Aynı zamanda Doğan Aqupark sahile sıfır bir konumdadır. Doğan Aquapark Sitesi aktif bir yönetime sahip olup yaz kış çalışan güvenlik, peyzaj görevlileri mevcuttur. Denize sıfır konumda olan sitemizde geniş bir peyzaj alanı bulunmaktadır. Kamelyalar, çocuk oyun parkları, aquparklı havuzlar ve spor alanları mevcuttur. Aynı zamanda sitenin çevresinde birçok kurumsal market, fırın, kasap ve semt pazarı bulunmaktadır. Sahil yürüyüş bandında da alışveriş yapabileceğiniz birçok köyden getirilen ürünler satılmaktadır.

Tömük Doğan Aquapark sitesi denize sıfır konumda bulunmaktadır. Site içerisinde ;

-Yüzme havuzu

-Aquapark

-Çocuk oyun alanı

-Güvenlik

-Tenis kortu

-Basketbol sahası

-Su oyun alanı

-Otopark

-Yeşil peyzaj alanı

-Kafeterya

-Kamelyalar

-Market bulunmaktadır.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

SORUMLU EMLAK DANIŞMANI SÜHEYLA HANIM

Paylaş