Mersin Tömük Denize Sıfır Club Lido Sitesi

Mersin Tömük Denize Sıfır Club Lido Sitesi

Mersin Tömük Denize Sıfır Club Lido Sitesi

HERŞEYDEN ÖNCE TÖMÜK Club Lido Sitesi BÖLGENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN DENİZE SIFIR PROJELERİNDEN BİRİDİR.  CLUB LİDO SİTESİ BULUNDUĞU KONUM İTİBARIYLA  DENİZ MANZARASI OLAN VE ULAŞIM SIKINTISI OLMAYAN BİR KONUMDADIR. 30 DÖNÜM ÜZERİNE KURULU VİLLA POJELERİ VE APARTMAN BLOK PROJELERDEN OLUŞMAKTADIR. CLUB LİDO SİTESİ AÇIK YÜZME HAVUZU, KAFETARYASI, GENİŞ PEYZAJI VE AKTİF BİR YÖNETİMİ BULUNDUĞUNDAN DOLAYI RAHAT BİR YAŞAMIN VE TATİLİN BÜTÜN AYRICALIKLARINI YAŞAYABİLİRSİNİZ.

EN ÖNEMLİSİ CLUB LİDO SİTESİNDE DENİZE GİRMEK İÇİN SAHİLE AÇILAN KAPIDAN GEÇİP SİTEYE AİT ŞEZLONGLARDA DENİZE GİRİP GÜNEŞLENEBİLİRSİNİZ.

AYRICA CLUB LİDO SİTESİ ÇEVRESİNDE ÇEŞİTLİ BALIK RESTORANTLARI, ALIŞVERİŞ YAPABİLECEĞİNİZ BİR ÇOK İŞLETME BULUNMAKTADIR. AYRICA BİR ÇOK LÜKS PROJENİN YER ALMASINDAN DOLAYI YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI HALİNE GELMİŞTİR. SONUÇ OLARAK TÜRK, BELÇİKALI, ALMAN, RUS KOMŞULAR RAHATSIZ EDİLMEDEN TATİLLERİNİ YAPABİLİYORLAR.

CLUB LİDO SİTESİ ÇEVRESİNDE BULUNAN PROJELER FLAMİNGO3, FLAMİNGO4, FLAMİNGO 8, Bİ DÜNYA EVLERİ VE BİR ÇOK PROJE BULUNMAKTADIR. KESİNLİKLE BU PROJELERDEN BİRİNDEN DAİRE ALMALISINIZ.

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN TÖMÜK CLUB LİDO SİTESİNDE DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN MERSİN ERDEMLİ GÜVENİLİR EMLAK FİRMASI

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

LİSANSLI EMLAK DANIŞMANI ANIL SEYMEN

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN MERSİN ERDEMLİ GÜVENİLİR EMLAK FİRMASI

 

 

Paylaş