Mersin Erdemli Tömük Elmas Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Elmas Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Bölgesi denize sıfır projelerin bulunduğu bir mevkii’dir. Genelde yerli ve yabancı birçok turistin ilgi odağı arasında bulunmaktadır . Yaz aylarında sahil bandı üzerinde kurulan standlar yazınıza keyif ve eğlence katıcaktır. Bu etkinlikler arasında kendi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz günlük malzemeler satan standlar bulunmaktadır. Yazın ve denizin keyfini yaz boyu kaliteli bir şekilde geçirebilmek için sahile sıfır bulunan sitelerden yazlık daire seçeneklerine bakmanızı tercih ederim . Tömük Elmas tatil siteside site tercihleriniz arasında bulunmalıdır . 7/24 Aktif güvenliğe sahip site temizliğine önem veren çalışma arkadaşları ile oldukça rahat bir şekilde yaz tatilinizi geçirebilirsiniz.

Mersin Erdemli Tömük Elmas Tatil Sitesi Tömük Bölgesinde bulunan ilk gözde projeler arasında yer almaktadır . Denize yaklaşık 5-10 dk mesafede bulunmaktadır . Ayrıca anayolada oldukça yakındır.

Site içerisinde kamelyalar, çocuk oyun alanı , açık otopark , cafeterya , yüzme havuzu ve yürüyüş alanları bulunmaktadır. Ayrıca geniş yeşil peyzaj alana sahiptir.

Sitemiz 2 bloktan oluşmaktadır her binada 12 kat mevcuttur. Site içerisinde 2+1 , 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. 2. kattan itibaren bütün dairelerde deniz ve havuz manzarası görmek mümkündür.

Çevresinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kurumsal market zincirleri ve diğer alışveriş merkezleri bulunmaktadır . Çevresinde bulunan duraklar sizin için ulaşımı kolaylaştırmaktadır .

Sonuç olarak sizde Elmas tatil sitesinden daire sahibi olmak isterseniz Vip Gayrimenkul uzman danışman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca 100/100 doğru yatırımları ile siz değerli yatırımcılarımıza uygun kiralık ve satılık daire seçeneklerimiz mevcuttur. Misyonumuz kalite ve güvenliktir .

Vip Emlak Youtube Kanalını İncelemek için Lütfen Tıklayınız.

Vip Emlak Elmas Tatil Sitesi İlanı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız .

Danışman : Ceren Coşkun

Paylaş