Yabancıların Türk Vatandaşı Olması İçin Yapılacak Adımlar

Yabancıların Türk Vatandaşı Olması İçin Yapılacak Adımlar

Yabancıların Türk Vatandaşı Olması İçin öncelikle daireye karar vermek gerekmektedir.Vip gayrimenkul olarak Mersin ili Erdemli ilçesi ve bağlı olduğu semtlerden geniş gayrimenkul portföyümüz ile daire için yardımcı olmaktayız. Yabancıların Türk Vatandaşlığı alması için 400.000 dolar değerinde gayrimenkule ihtiyaç duyulmaktadır. 400.000 dolar değerindeki gayrimenkulü tek seferde veya birkaç gayrimenkulle sağlayabilirsiniz.

Yabancıların Türk Vatandaşı Olması İçin Gereken belgeler ise şu şekildedir :

Eski kat maliklerini gösterir belge

Taşınmazın daha önce ikametgah için kullanılmaması gerekir

Pasaport tercümesi

Yabancılar için kimlik beyan formu

Yabancılar için potansiyel vergi kimlik numarası alma

Tapu aşamasında yeminli tercüman

Döviz alım belgesi banka üzerinden (Dap)

Taşınmazın eksper raporu

En önemlisi Türk Vatandaşlığı için Vip gayrimenkul olarak bu belgelerin hazırlanması aşamasında yardımcı olmaktayız.

Mersin Erdemli ilçesinde genel olarak denize sıfır 1+1 2+1 3+1 daire seçeneklerinin yanı sıra arsa, tarla , bahçe seçenekleri de bulunmaktadır. Mersin İli Erdemli ilçesinde Çeşmeli , Kargıpınarı , Tömük , Arpaçbahşiş , Erdemli , Kocahasanlı , Limonlu , Kızkalesi , Narlıkuyu bölgesinde faaliyet göstermekteyiz.

Sonuç olarak Mersin Erdemli için Yabancıların Türk Vatandaşlığı için     gayrimenkul alım satım kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçiniz.

Danışman Işıl Seymen

VİDEOLARIMIZ İÇİN TIKLAYIN 

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

VİP EMLAK EMLAK DÜNYASININ ÖNCÜ MARKASI

Paylaş