Mersin Erdemli Tömük Flamingo 4 Tatil Sitesi

Flamingo 4 Tatil Sitesi Mersin Erdemli ‘ nin Tömük mahallesinde bulunan gözde siteler arasında yer almaktadır .

Akdeniz incisi Mersin’de bulunan bunun gibi diğer sitelerde denize sıfır konumda bulunup fazla ilgi çekmektedir .

Site içerisindeki özveri ve bakımdan kaynaklı yerli ve yabancı birçok kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca sitemiz 7/24 aktif güvenliğe sahiptir .

Site içerisinde otopark , market, fırın, alışveriş merkezleri , site cafeteryası , kuaför ve dahası ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerler bulunmaktadır .Yazın eğlencesi geniş bir alan üzerine kurulan aqua parkı, yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu ile tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca site içerisinden sahile açılan kapıdan geçip sahil yürüyüş bandına ve plaja kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Site çevresinde alışveriş merkezi, eczane, kuaför, fırın , kafeteryalar bulunmaktadır .

Bunun dışında yaz aylarında sahil bandı üzerine kurulan çeşitli malzemeler giysiler, takılar, el yemekleri satan küçük stantlar bulunmaktadır.

Flamingo 4 Tatil Sitesi 21 blok olup her blokta 16 kat vardır . Bloklarda bulunan dairelerde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklindedir . Ayrıca dairelerin genelinden deniz ve havuz manzarası görülmekledir.

Ulaşım sıkıntısı çekmeden istediğiniz yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz site çevresinde otobüs durakları sahil yürüme bandı bulunmaktadır . Ayrıca anayolada oldukça yakındır.

Site çevresinde tercih edebileceğiniz bir çok kaliteli yazlık site bulunmaktadır . Tercihlerinizde Tömükte bulunan nezih sitelerden Flamingo 8 Tatil sitesi, Flamingo 3 Tatil Sitesi, Ziya Erden Tatil Sitesi, Clup Lido gibi değerli sitelerdede yazınızın , konutunuzun tadını çıkartabilirsiniz.

Sizde Flamingo 4 Tatil sitesinden ev sahibi olmak isterseniz VİP GAYRİMENKUL danışmanları olarak her daim yüksek stratejilerle sizilerin yanındayız . Daire alım, satımlarında ve diğer tapu işlerinde özveriyle yanınızdayız. VİP GAYRİMENKUL misyonuzumuz 100/100 kazançlı yatırımlara imza atmak..

VİP EMLAK ADRESİMİZE TIKLAYARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

FLAMİNGO 4 TATİL SİTESİ YOUTUBE VİDEOSU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Paylaş