Mersin Erdemli Tömük Flamingo 8 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Flamingo 8 Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Flamingo 8 Tatil Sitesi

Mersin Türkiye’nin güney bölgesinde bulunan Akdeniz sahilinde kıyısı olan ilimizdir. Bu nedenle Mersin ilimiz iklim açısından mükemmel bir konumdadır. Mersin bereketli topraklar yanı sıra turistik olarak ta gelişmiş bir ilimizdir. Her sene yerli ve yabancı turisti kendine çeker. Bunun en büyük nedeni ise tarihi ören yerlerin olması, eşsiz bir sahil bandının bulunmasıdır.

Mersin’de otel kültüründen çok yazlık site kültürü gelişmiştir. Sahil kesiminde bir çok yazlık site bulunmaktadır. Bunlardan en köklü ve aktif olanlarından bir tanesi de Flamingo 8 dir. Flamingo 8 in temeli 2001 yılında atılmış olup site 2 sene içerisinde tamamlanmıştır.Flamingo 8 Tatil sitesi denize sıfır konumdadır.Aynı zamanda sitenin uzun ve geniş bir sahil bandı mevcuttur. Sahilde ise siteye ait şemsiye ve şezlonglar mevcuttur.

Flamingo 8 Tatil Sitesi geniş bir peyzaj alanına sahip olup aquaparklı havuzlar vardır. Geniş çardaklar, çocuk oyun alanları, barbekü alanı, kafeler, marketler, kuaför, pişirim fırını dahi vardır. Flamingo 8 Tatil sitesi çevresinde aynı zamanda kurumsal marketler ve halk pazarı da mevcuttur.

Site alfabetik sıra ile A dan Z ye kadar isimlendirilmiş bloklara sahiptir. Bu nedenle Flamingo 8 Tatil Sitesi 29 bloktan oluşmaktadır. Her blokta 16 kat olup 2 şer daire mevcuttur. Site içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler mevcuttur.

Hem keyifli bir tatil yapmak hemde tatil yaptığım yerde rahat olayım ve istediğim herşey yakınımda olsun istiyorsanız Flamingo 8 tam size göre. Aynı zamanda Flamingo 8 merkeze 30 dk. merkez ilçeye ise sadece 15 dk. mesafededir.

Flamingo 8 yaz aktiviteleri, konserleri ve daha birçok eğlence aktivitelerini içinde bulunduran bir sitedir. Bizler Vip Emlak olarak yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosuyla sizlere Flamingo 8 i tavsiye ediyoruz…

Gayrimenkul danışmanı Gülçin Uluganlıgil

Flamingo 8 site videosu için lütfen tıklayınız

Paylaş