Mersin Silifke Narlıkuyu Korykos Hill Sitesi

Mersin Silifke Narlıkuyu Korykos Hill Sitesi

Mersin Silifke Narlıkuyu Korykos Hill Sitesi

SİTEMİZ KIZKALESİNİN EN GÜZEL KOYLARINDAN BİRİ OLAN NARLIKUYU KOYUNDA  BULUNMAKTADIR. 8650 M2 ALAN ZÜERİNE KURULU OLAN KORYKOS HİLL SİTESİ 24 ADET VİLLADAN OLUŞMAKTADIR. SİTE İÇİNDE HAVUZ, GÜVENLİK, GENİŞ PEYZAJ, ÇOÇUK OYUN PARKI, BARBEKÜ ALANI BULUNMAKTADIR. AYRICA SİTEMİZDE AKTİF BİR YÖNETİM OLDUĞUNDAN YAZLIK VE KIŞLIK KULLANIMA UYGUNDUR.

KORYKOS HİLL VİLLALARINDA SİTEYE AİT İSKELE VE ŞEZLONG ALANI BULUNDUĞUNDAN YAZIN TATİLİN KEYFİNİ RAHATSIZ EDİLMEDEN ÇIKARTABİLİRSİNİZ. SİTEDE HER VİLLA ÖNÜNDE  VİLLAYA AİT KULLANIM ALANI BULUNMAKTADIR.

NARLIKUYU KORYKOS HİLL VİLLALARI. 3+1 150 M2 VE KUZEY GÜNEY CEPHEDEN OLUŞMAKTADIR. HER İKİ CEPHESİNDE BALKON MEVCUT OLUP HAVA SİRKÜLASYONU OLDUKÇA FAZLADIR. VİLLA İÇERİSİNDE 3 ADET YATAK ODASI 1 ADET SALON / AÇIK MUTFAK  1 ADET MİSAFİR LAVABOSU 1 ADET EBEVEYN BANYOSU  VE 1 ADET ORTAK BANYO BULUNMAKTADIR.

MERSİN Korykos Hill Sitesi NARLIKUYU BALIKÇILARINA, KIZKALESİNE, CENNET – CEHENNEME KISA MESAFEDEDİR. YAPRAKLI KOY VE SUSANOĞLU PLAJLARINA 8 DAKİKA MESAFEDEDİR.

KORYKOS HİLL VİLLALARI YABANCI TURİSTLEREDE EV SAHİPLİĞİ YAPAN BİR BİR PROJEDİR. NARLIKUYU BÖLGESİNDEKİ DİĞER PROJELER AYANOS SİTESİ VE NAZAR SİTESİDİR. NARLIKUYU BÖLGESİNDE KONUT SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ KESİNLİKLE BU PROJELERDEN BİRİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ.

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN SİLİFKE NARLIKUYU BÖLGESİNDE VİLLA VEYA DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇMENİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU, GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN LÜTFEN  TIKLAYIN.

VİLLA VİDEOSU İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Paylaş