Mersin Erdemli Tömük Ziya Erden Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Ziya Erden Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Ziya Erden Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Tömük Ziya Erden Tatil Sitesi

Tömük Ziya Erden Tatil Köyü denize sıfır bir konumda olup bölgenin en köklü sitelerindendir. Ste içerisinde havuz çocuk oyun alanı kamelya geniş otopark alanı bulunmaktadır. Aynı zamanda Ziya Erden Tatil Sitesinde aktif bir yönetim mevcuttur.

Site önünde bulunan plaj uzun kumul bir plajdır. Yaz aylarında Tömük bölgesi oldukça hareketlidir. Sahil şeridi boyunca stantlar kurulmaktadır.

Dimer sitesi çevresinde örneğin Ziya Erden Tatil sitesi, Asis Marmaris konutları, Kuğu sitesi , Doğan aquapark , Güzelevim sitesi bulunmaktadır.

Erdemli Tömük bölgesi yazlıkçıların ve yabancı turistlerin oldukça yoğun olduğu bir bölgedir.Bu nedenle oldukça hareketli bir bölgedir.

Tömük bölgesinde  kurumsal alış veriş merkezleri ,pazar yeri bulunmaktadır. Bundan dolayı bölge içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Mersin Erdemli Tömük bölgesi kavşak noktasından olmasından dolayı Tömük e  ulaşım oldukça kolaydır.

En önemlisi Tömük Mersin merkeze oldukça yakın  20 km mesafededir. Erdemli merkeze ise 10 km mesafededir.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN MERSİN ERDEMLİ GÜVENİLİR EMLAK FİRMASI

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

SORUMLU EMLAK DANIŞMANI IŞIL SEYMEN 

Paylaş