Mersin Narlıkuyu Korykos Hill Villaları

Mersin Narlıkuyu Korykos Hill Villaları

Mersin Narlıkuyu Korykos Hill Villaları 

Mersin Narlıkuyu Korykos Hill Villaları 

HER ŞEYDEN ÖNCE  KORYKOS HİLL VİLLALARI BÖLGENİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN VİLLA PROJELERİNDEN BİRİDİR. VİLLA SİTEMİZ ANAYOLA SIFIR DENİZE 100 METRE MESAFEDEDİR. KORYKOS HİLL VİLLALARI DENİZ MANZARALIDIR. BULUNDUĞU KONUMDAN DOLAYI ESİNTİSİ BOL VE SERİN BİR YERDİR.

Narlıkuyu Korykos Hill Villa KONUMU İTİBARIYLA ULAŞIM SIKINTISI ÇEKMEYEN BİR BÖLGEDEDİR. KORYKOS HİLL VİLLALARINDA OTOPARK, KAMELYA,GENİŞ PEYZAJ, SİTE GÖREVLİSİ, HAVUZ, ÇOCUK OYUN PARKI, BARBEKÜ ALANI, FUTBOL SAHASI VE AKTİF BİR YÖNETİM BULUNDUĞUNDAN DOLAYI RAHAT BİR YAŞAMIN BÜTÜN KOLAYLIKLARINI VE AYRICALIKLARINI YAŞAYABİLİRSİNİZ.

EN ÖNEMLİSİ KORYKOS HİLL VİLLALARINDA DENİZE GİRMEK İÇİN SİTEYE AİT İSKELE, ŞEZLONG VE ŞEMSİYE ALANI BULUNMAKTADIR. YAZIN SİZE ÖZEL İSKELEDEN DENİZE GİRİP YAZIN KEYFİNİ ÇIKARABİLİRSİNİZ.

AYRICA KORYKOS HİLL VİLLALARI ÇEVRESİNDE ÇEŞİTLİ BALIK RESTORANTLARI, KAHVALTI SALONLARI VE OTELLER BULUNMAKTADIR. AYRICA BİR ÇOK İŞLETMENİN VE PROJENİN YER ALMASINDAN DOLAYI YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI HALİNE GELMİŞTİR. SONUÇ OLARAK EN ÇOK TERCİH EDİLEN BÖLGELER ARASINDA YER ALMAKTADIR.

KORYKOS HİLL VİLLALARI ÇEVRESİNDE LÜKS PROJELER YER ALMAKTADIR. ÖRNEĞİN AYANOS EVLERİ, NAZAR VİLLA SİTESİ VE OSİRİS VİLLA PROJELERİDİR. KESİNLİKLE BU PROJELERDEN BİRİNDE YER ALMALISINIZ.

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN SİLİFKE NARLIKUYU KORYKOS HİLL VİLLALARINDA  LÜKS BİR VİLLA SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN MERSİN ERDEMLİ GÜVENİLİR EMLAK FİRMASI

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

LİSANSLI EMLAK DANIŞMANI ANIL SEYMEN

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN MERSİN ERDEMLİ GÜVENİLİR EMLAK FİRMASI

 

Paylaş