MERSİN’İN DOĞAL GÜZELLİKLERİNDEN NARLIKUYU

MERSİN’İN DOĞAL GÜZELLİKLERİNDEN NARLIKUYU

MERSİN NARLIKUYU BÖLGESİNİN MERSİN MERKEZE UZAKLIĞI 85 KMDİR.BU MESAFE ARAÇ İLE YAKLAŞIK 1 SAAT 9 DAKİKA SÜRMEKTEDİR.MERSİN OTOGARI İLE NARLIKUYU ARASI 77 KMDİR.ARAÇ İLE 1 SAAT 29 DAKİKA SÜRMEKTEDİR.NARLIKUYU İLE ADANA ŞAKİRPAŞA HAVAALANI ARASI 146 KM DİR.ARAÇ İLE 1 SAAT 54 DAKİKA SÜRMEKTEDİR.NARLIKUYU İLE KIZKALESİ ARASI 16 KM DİR.ARAÇ İLE 17 DAKİKA SÜRMEKTEDİR.

NARLIKUYUNUN BİR DİĞER SEVİLEN YANI İSE EŞSİZ MANZARADA KAHVALTI KEYFİDİR.NARLIKUYU BÖLGESİNDE KAHVALTI YERLERİ ÇOĞUNLUKLA BULUNMAKTADIR.İSTER DENİZE SIFIR MEKANLARDA İSTER DENİZE UZAK AMA EŞSİZ MANZARASI OLAN KAHVALTI MEKANLARINDA KAHVALTILARINIZI PAHA BİÇİLMEZ BİR HALE GETİREBİLİRSİNİZ.

MERSİN NARLIKUYU’DA BİR YAZLIK SAHİBİ OLMAK İSE DENİZİN VE DOĞANIN EŞSİZ MANZARASIYLA YAŞAMAK DEMEKTİR.

MERSİN NARLIKUYU’NUN BİR DİĞER ÖZELLİĞİ İSE DİĞER BÖLGELERE GÖRE DENİZİNİN DAHA GÜZEL OLMASIDIR.YERLİ YABANCI TURİSTLER BU BÖLGEYİ DENİZİNİN DAHA GÜZEL OLDUĞU İÇİN TERCİH ETMEKTEDİRLER.

MERSİN NARLIKUYU’DA VİP GAYRİMENKUL OLARAK GEREK YAZLIK DAİRE GEREK VİLLA SEÇENEKLERİMİZ MEVCUTTUR.SATILIK VE KİRALIK DAİRELERİMİZİN MEVCUT OLDUĞU BU EŞSİZ DOĞA VE DENİZ MANZARASININ OLDUĞU BÖLGEDE SİZDE TATİLİNİZİ DEĞERLENDİRMEK İSTERSENİZ ZAMAN KAYBETMEDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL OLARAK SİZLERE KAPILARIMIZ HER DAİM AÇIKTIR.SAĞLICAKLA KALIN.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADRO.

Paylaş