ASİS MARMARİS MONALİSA SİTESİ TATİL İÇİN DOĞRU TERCİHİN ADRESİ

ASİS MARMARİS MONALİSA SİTESİ TATİL İÇİN DOĞRU TERCİHİN ADRESİ

ASİSİ MARMARİS MONALİSA MERSİN’İN ERDEMLİ İLÇESİNE BAĞLI TÖMÜK BELDESİNDE YER ALMAKTADIR. TÖMÜK BELDESİ TAMAMEN YAZLIK SİTELERİN BULUNDUĞU BİR BÖLGE OLDUĞU İÇİN MERSİNİN EN ÇOK TURİST ÇEKEN BÖLGELERİNDEN BİRİSİDİR. BÖLGENİN YAZLIK BİR BÖLGE OLMASI SEBEBİ İLE ÖZELLİKLE SAHİL KESİMİ TAMAMEN TURİZME GÖRE YAPILANMIŞTIR. BU SAYEDE ÖZELLİKLE YAZ AYLARINDA BÖLGEDE YAPILACAK BİRÇOK ETKİNLİK ve EĞLENCELİ VAKİT GEÇİREBİLECEK BİRÇOK MEKAN BULUNMAKTADIR.

ASİS MARMARİS MONALİSA PEYZAJ ALANI İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SOSYAL ALANLARIN VE LÜKS KONUTLARDA KONFORLU BİR YAŞAM SÜRMENİN FIRSATINI SUNUYOR. ASİS MARMARİS MONALİSA 5 BLOK 6 VİLLA 7 DÜKKAN 147 ADET 2+1 ve 136 ADET 1+1 OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 289 KONUTTAN OLUŞMAKTADIR. PROJE ARSA ALANI TOPLAM 16.000 m2 DİR.

ASİS MARMARİS MONALİSA DENİZE 300M ANA YOLA 300M MİGROSA 350M MESAFEDE YER ALMAKTADIR.

TENİZ KORTU BASKETBOL SAHASI SOSYAL TESİS TAM OLİMPİK YÜZME HAVUZU DİNLENME ALANI KİTAP OKUMA ALANI EĞLENCE QUAPARK YÜRÜYÜŞ PARKURU VOLEYBOL SAHASI AÇIK OTOPARK FİTNESS HAVUZ BAŞI CAFE&BAR ÇOCUK OYUN PARKI ÇOCUK KIŞ BAHÇESİ KAMELYALAR BARBEKÜ TOPLANTI SALONU SİZE ÖZEL HAVUZLAR ŞELALE BOTANİK BAHÇE EĞLENCE ALANLARI (BİLARDO MASA TENİSİ LANGIRT)

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU ve DANIŞMANLARI OLARAK DAİRE SUNUMUNDAN TAPU AŞAMASINA KADAR SİZLER İÇİN BİZLER BURADAYIZ.

Paylaş