MERSİN ERDEMLİ AYAŞ BURÇLAR SİTESİ

MERSİN ERDEMLİ AYAŞ BURÇLAR SİTESİ

MERSİN Erdemli Ayaş Burçlar Sitesi

HER ŞEYDEN ÖNCE MERSİN Erdemli Ayaş Burçlar Sitesi DENİZE VE ANAYOLA SIFIR BİR SİTEDİR.

BURÇLAR SİTESİ YAKLAŞIK 5 DÖNÜM ÜZERİNE KURULU OLUP 3 VE 5 KATLI OLMAK ÜZERE 8 BLOKTAN OLUŞMAKTADIR. A BLOK ÜZERİNDE 1+1, 2+1 VE 3+1 DAİRE SEÇENEKLERİ SUNULMAKTADIR. GERİ KALAN BLOKLAR HER KATTA 2 ADET 2+1 DAİRE DAİRE SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.

BURÇLAR SİTESİNİN KONUMU İTİBARIYLA ULAŞIM SIKINTISI YOKTUR.

AYAŞ BURÇLAR SİTESİ İÇERİSİNDE OTOPARK, KAMELYA, GENİŞ PEYZAJ, SİTE GÖREVLİSİ  VE AKTİF BİR YÖNETİM BULUNDUĞUNDAN DOLAYI RAHAT BİR YAŞAMIN BÜTÜN KOLAYLIKLARINI VE AYRICALIKLARINI YAŞABİLİRSİNİZ.

Ayaş Burçlar Sitesi KENDİNE AİT İSKELE, ŞEZLONG VE ŞEMSİYELER BULUNMAKTADIR. YAZIN RAHATLIKLA SİZE ÖZEL SAHİLİNDEN DENİZE GİRİP YAZIN TATİL KEYFİNİ ÇIKARABİLİRSİNİZ.

Ayaş Burçlar Sitesi Satılık KONUM İTİBARIYLA DENİZE SIFIR CEPHELERİ AÇIK BİR SİTEDİR.

AYAŞ BURÇLAR SİTESİNDEKİ DAİRELER KUZEY VE GÜNEY CEPHEYE SAHİPTİR. MERSİNİN COĞRAFİ KONUMUNDAN DOLAYI EN ÇOK TERCİH EDİLEN CEPHEYE SAHİPTİR. BAŞKA BİR DEYİŞLE BÖLGENİN EN FERAH DAİRELERİDİR.

AYRICA AYAŞ BURÇLAR SİTESİ ÇEVRESİNDE ÇEŞİTLİ BALIK RESTORANTLARI, KAHVALTI SALONLARI VE OTELLER BULUNMAKTADIR. ÇEVRESİNDE BİR ÇOK İŞLETMENİN VE PROJENİN YER ALMASINDAN DOLAYI YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI HALİNE GELMİŞ. EN ÇOK TERCİH EDİLEN BÖLGELER ARASINDA YER ALMAKTADIR.

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN ERDEMLİ AYAŞ BÖLGESİNDEKİ BURÇLAR SİTESİNDE DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN.

PORTFÖY VİDEOLARI İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN.

LİSANSLI GAYRİMENKUL DANIŞMANI ANIL SEYMEN

Paylaş