Mersin Erdemli Kargıpınarı Queenaba Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Kargıpınarı Queenaba Tatil Sitesi

Mersin Erdemli Kargıpınarı Queenaba Tatil  Sitesi

HERŞEYDEN ÖNCE KARGIPINARI QUEENABA TATİL  SİTESİ 110 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE KURULU BLOKLARDAN OLUŞAN BİR SİTEDİR.  DENİZE SIFIR KONUMU GEREĞİYLE BÖLGEDE TERCİH EDİLEN ELİT BİR SİTEDİR. BU NEDENLE SİTEYE TALEP ÇOK FAZLADIR.  QUEENABA SİTESİ AKTİF YÖNETİMİ BULUNAN 7/24 GÜVENLİKLİ BİR SİTEDİR. BÖYLELİKLE YAZ AYLARINDA YERLİ VE YABANCI MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAMAKTADIR.

SİTE İÇERİSİNDE; 7 ADET YÜZME HAVUZU, 7 ADET AQUAPARK, ÇOCUK YÜZME HAVUZU, RAFTİNG HAVUZU, SİTEYE AİT ŞEZLONG, ŞEMSİYE VE İSKELE, HER BLOKTA ÇİFT ASANSÖR, 2 ADET TENİS KORTU, 3 ADET BASKETBOL SAHASI, VOLEYBOL SAHASI, MARKET, FIRIN, KUAFÖR, OTOPARK, BARBEKÜ ALANI BULUNMAKTADIR. KARGIPINARIN DA ALIŞVERİŞ YAPABİLECEK MERKEZLER, MARKETLER, SAĞLIK OCAĞI BULUNMAKTADIR,

KARGIPINARI MERSİN MERKEZE 20 KM MESAFEDEDİR, BÖLGEDE ÖNE ÇIKAN PROJELER ; QUEENABA 1, QUEENABA2, QUEENABA 3, LİPARİS 7, LİPARİS SUN LİFE , GAMA KONUTLARI VE SÖRF SİTESİ MEVCUTTUR.

SONUÇ OLARAK SİZDE MERSİN ERDEMLİ QUEENEBA TATİL  SİTESİNDE DAİRE SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ; SATILIK VE KİRALIK PORTFÖYLERİMİZİN SUNUMU İÇİN MERSİN ERDEMLİ VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSUYLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

VİP GAYRİMENKUL UZMAN KADROSU; GENİŞ YATIRIM PORTFÖYÜ VE ZENGİN MÜŞTERİ AĞI İLE GAYRİMENKUL SUNUMUNDAN, TAPU İŞLEMLERİNE VE SONRAKİ TÜM AŞAMALARINDA İNSAN ODAKLI KURUM FELSEFEMİZLE SİZ DEĞERLİ YATIRIMCILARIMIZIN YANINDAYIZ. GELECEĞE GÜVENLİ ADIMLARLA.

Youtube İlanlarımızı İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

Vip Emlak İlanlarını İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız

LİSANSLI EMLAK DANIŞMANI ANIL SEYMEN

Paylaş